Falang Database driver not enabled کیلومتر 4/5 اتوبان آیت اله سعیدی ،جنب تالار نور تهران ،گاراژ 110 09123018131 گروه صنعتی تانکر سازی و مخزن سازی تهران

برای ورود به صفحه اصلی سایت کلیک کنید.

 

خرید تانکرهای گالوانیزه دست دوم

مجموعه تانکرسازی تهران تانکرهای گالوانیزه دست دوم شما را به بهترین قیمت خریدار است.کلیه امور مربوط به حمل و نقل و جابه جایی تانکرهای خریداری شده توسط این مجموعه و در محل مشتری انجام می شود.

انواع تانکرهای ماشینی 

تانکرهای ماشینی را می توان بر اساس مایعاتی که تانکرها حمل می کنند به چند نوع تقسیم کرد.تانکرهای حمل آب،تانکر حمل بنزین و گازوئیل و تانکرهای های حمل مایعات خورنده شیمیایی از جمله مهم ترین تانکرهایی هستند که جهت حمل مایعات استفاده می شوند.تانکرهای حمل آب معمولا از نوع تانکرهای گالوانیزه هستند .در مورد تانکرهای ماشینی حمل آب نیزبه همین صورت می باشد.تانکرهای حمل بنزین و گازوئیل از نوع فولاد سیاه تولید شده در شرکت فولاد مبارک اصفهان می باشند .تانکرهای حمل مواد شیمیایی نظیر اسید نیز از دو لایه تشکیل شده است.لایه بیرونی از نوع فولاد سیاه و لایه درونی نوعی پلاستیک هست که در مقابل خورندگی مقاوم است.

دقت داشته باشید که از یک تانکر حمل کننده یا نگهدارنده مایعات تنها می توان برای نگهداری یک نوع مایع استفاده کرد.برای مثال هرگز نمی توان از تانکرهای حمل کننده بنزین جهت حمل و انتقال آب استفاده کرد وهمچنین نمی توان  ازتانکرهای حمل کننده اسید برای حمل بنزین یا آب استفاده کرد.تانکرهای حمل بنزین با تانکرهای آب تفاوتهای دیگری نیز دارند.برای مثال انواع شیرآلات مورد استفاده در این دو نوع تانکر نیز متفاوت است.

تولید تانکر در تانکرسازی تهران

تصاویر زیر مربوط به تولید یک تانکر آبی در تاریخ 99/10/20 می باشد.

 

tankersazitehran.com 1newproducts

 

tankersazitehran.com 2newproducts

tankersazitehran.com 4newproducts

tankersazitehran.com 5newproducts

 

 

محیط مورد نیاز برای تولید تانکرو مخزن

تولید کنندگان تانکر و مخزن باید بر اساس مقدار تولیدشان بتوانند مکان مناسبی برای تولید و نگهداری تانکر و مخزن ایجاد کنند.این امر به میزان تولید ،تانکر در مجموعه مربوطه بستگی دارد.مجموعه هایی که  به صورت مرتب در حال تولید تانکر و مخزن هستند به الطبع نیازمند وجود محیطی برای تولید مداوم و نگهداری تانکرهای تولید شده می باشند.برخی تولید کنندگان که تنها به صورت موردی کار می کنند و تولید محدودی دارند شاید بتوانند با تهیه مکان کوچک کار خود را انجام دهند.برای مصال تولید کننده ای که در ماه یک یا دو تانکر تولید می کند شاید بتواند در محیطی 50 متری نیز کار کند.برخی از تولید کنندگان نیز تنها دفتری برای دریافت سفارش تولید دارند و از محیط بیرونی برای تولید تانکر استفاده می کنند.

مجموعه تولیدی تانکرسازی تهران در فضایی در حدود 300 متر مربع  اقدام به تولید انواع تانکرهای آب ،تانکر ماشینی ،تانکر هوایی و سایر انواع تانکر می نماید.

اتومات کردن ورود آب به تانکر و مخازن

 

مخازن و تانکرهای آب معمولا به عنوان منبع ذخیره آب در ساختمان های مسکونی و ادارات استفاده می شوند.زمانی که آب مجموعه قطع شود تانکر باز می شود و مشترکین از آب تانکر استفاد می کنند تا زمانیکه قطعی آب برطرف شود.مشکلی که در این میان ایجاد می شود این هست که در صوتری که تانکر خالی باشد و  استفاده کنندگان بخواهند تانکر را پر کنند پس از باز کردن شیر تانکر ،زمانیکه تانکر پر شد پروسه ورود آب به تانکر قطع نمی شود و ورود آب به تانکر ادامه می یابد .در این شرایط آب به همین صورت از تانکری که پر شده است  سرازیر می شود تا زمانیکه شخصی به صورت دستی تانکر را قطع کند.این مشکل زمانی نمود بیشتر پیدا می کند که آب قطع شود وشما آب تانکر را باز کنید .در این صورت پس از رفع قطعی آب ،آب شهری وارد تانکر می شود و در صورت پر شدن تانکر دچار  سرریز می شود.

 

راهکار رفع این مشکل این هست که سیستم اتوماتی در تانکر راه اندازی شود که به محض پر شدن تانکر ورود اب به تانکر قطع شود.به این صورت می توانید با خیال راحت اب تانکر را نیز باز بگذارید تا هر زمان که اب تانکر کم شد ویا آب شهری قطع شد بدون مشکل از تانکر استفاده کنید.با استفاده از این روش در کنار اینکه مشکل سرریز آب حل می شود همواره آب سالم تری نیز خواهید داشت.جالب است بدانید اتومات کردن تانکر و مخزن هزینه چندانی ندارد.مجموعه تانکرسازی در صورت نیاز مشتریان عزیز اقدام به اتومات سازی تانکر در محل مشتری می نماید.

 

تولید تانکرهای صد هزار لیتری

تولید تانکر صدو بیست هزار لیتری با ورق های 6 میل با قطر 350 سانتیمتری  با طول 12 متر

در این مجموعه تانکرهای با ظرفیت بیش از صد هزار لیتری تولید می شود.

بیمه ماشین های حمل کننده تانکر

ماشین های مخلتفی اقدام به حمل و جابه جایی تانکر می نمایند.برخی از این تانکر ها تانکرهای حمل کننده مایعات قابل اشتعال و سوخت هستند ،برخی مایعات اسیدی و شیمیایی و برخی نیز صرفا جهت حمل آب استفاده می شوند.همه می دانیم که خودرها برای حضور در خیابان ها حتما باید بیمه داشته باشند.همچنین نصب تانکر بر روی ماشین می تواند باعث افزایش خطرات جاده ای و خسارات شود .از این رو رانندگان کامیون های و ماشین های حمل کننده تانکر حتما باید دارای بیمه نامه معتبر باشند .در ضمن بیمه های مکملی برای خودرهای حمل کننده تانکر وجود دارد که تانکرداران می توانند اقدام به دریافت این بیمه ها نمایند .

در مورد حمل و نقل تانکرها مورد دیگری که باید در نظر گرفت این هست که اندازه تانکر باید با اندازه ماشین حمل تانکر متناسب باشد .همچنین تانکر باید کاملا در محل بار ماشین قرار گیرد و از آن بیرون نزند.بسیار دیده شده است که افرادی تانکرهای بزرگی را که باید با کامیون حمل و نقل شوند را در وانت بار یا نیسان قرار داده و حمل و نقل می کنند.این کار علاوه بر اینکه تخلف راهنمایی و رانندگی است می تواند بسیار خطرناک باشد.

دلایل زنگ زدن برخی  تانکر ها

گاها دیده می شود که برخی تانکرها دچار زنگ زدگی می شوند و مشکلاتی ایجاد می کنند.برای توضیح دلیل زنگ زدن تانکر های گالوانیزه بهتر است کمی در مورد پروسه تولید این تانکرها بنویسیم.ورق های گالوانیزه که در تولید تانکر استفاده می شوند به خودی خود امکان زنگ زدن دارند.در پروسه تولید تانکر گالوانیزه باید ورق های مورد استفاده در ساخت تانکر الکترولیزه شده و با اسید شستشو شوند .این کار باعث می شود تانکر از زنگ زدن در امان باشد.در واقع الکتورلیز برق مثبت و منفی است کا باعث چسبیده شدن ورق به گالوانیزه می شود.ورق های گالوانیزه گرم که در بازار یافته می شود الکترولیزه شده نیستند و در صورت استفاده از این ورق ها امکان زنگ زدن تانکر در آینده وجود خواهند داشت.

مورد دیگری که باید در تولید تانکر دقت شود این هست که پس از جوشکاری قسمت های مختلف تانکر ،باید محل های جوشکاری رنگ کاری شود تا از زنگ زدن در امان باشد.

 

تولید وفروش انواع مبدل آب گرم

تولید و فروش انواع مبدل های آب گرم در مجموعه تانکرسازی تهران

 

خطرات نگهداری مواد خطرناک در تانکر

همانطور که می دانید از تانکرها برای نگهداری یا حمل و نقل مایعات استفاده می شود.برخی از کاربردهای تانکر نگهداری و حمل آب شرب و سایر مایعات بی خطر است .اما از تانکر برای حمل و نقل مایعات خطرناک و قابل اشتعال نظیر بنزین ،گازوئیل ،اسید و مواد شیمیایی نیز استفاده می شود.این مایعات به صورت بالقوه خطرناک هستند و با کوچکترین سهل انگاری امکان حریق و انفجار در تانکر وجود دارد.

موردی که حتما باید در مورد این تانکرها دقت کنید این هست که این تانکرها همواره باید از گرما و حرارت دور باشند .

هنگام باز وبسته کردن دریچه ها هرگز سیگار در دست  نداشته باشید .

رانندگان این تانکرها باید بسیار با احتیاط رانندگی کنند.

در ماشین همواره کپس های اتش نشانی و اطفای حریق وجود داشته باشد.
رانندگان و اشخاصی که با این مایعات در ارتباط هستند باید خصوصیات این مواد را به درستی بدانند و حتی المکان دوره های حمل و نقل و انتقال این مواد را گذرانده باشند.

هنگام خرید تانکر باید به چه مواردی باید توجه کنیم؟

در هنگام خرید تانکر باید مواردی را در نظر گرفت تا خرید معقول و به صرفه ای داشته باشید.در زیر چند نکته مهم که هنگام خرید تانکر باید مدنظر داشته باشید را ذکر می کنیم.

-یکی از مهم ترین مواردی که باید قبل از خرید تانکر مشخص کنیم این هست که چه نوع تانکر با چه حجمی خریداری کنیم.

تانکر گالوانیزه،مخزن پلی ایتلن یا هر نوع دیگری را باید براساس نیاز خود در ابتدا مشخص کنیم.در مورد حجم تانکر نیز حتما حداکثر حجم مورد نیاز را در نظر بگیرید تا در آینده دچار مشکل کمبود ظرفیت نشوید.

استفاده از مواد اولیه مرغوب:به دلیل اینکه تانکرهای و مخازن شرب به صورت مستقیم با سلامت افراد در ارتباطند،مواد الویه بی کیفیت می تواند برای سلامتی بسیار مضر باشد. در خرید تانکرهای نگهدارنده آب شرب و سایر مایعات باید دقت شود که از بهترین نوع خریداری شود.در تانکرهای شرب باید از مواد اولیه با کیفیت و بی خطر برای سلامتی استفاده شود.مواد اولیه مرغوب همواره کیفیت و کارای تانکر را در بلند مدت  تضمین می کند.

گارانتی معتبر:دارا بودن گارانتی معتبر نیز از جمله موارد مهم در خرید هر کالا و محصولی است.

تست سالم بودن تانکر:قبل از تحویل گرفتن و نصب تانکر حتما چک کنید که تانکر سالم باشد و هیچگونه سوراخ و ضرب خوردگی نداشته باشد.

استفاده از تانکر در موتورخانه ها

تانکرها استفاده گسترده ای در موتورخانه ها دارند.از تانکرهای برای استفاده در شوفاژ و گرمایش منازل استفاده می شود.تانکرهای مورد استفاده در موتورخانه های از نوع تانکرهای گالوانیزه هستند.این تانکرها برای نگهداری آب مورد استفاده قرار می گیرند.

مجموعه تانکرسازی نیکفرد خدمات تولید ،فروش و تعمیر تانکرهای مورد استفاده در موتورخانه ها را انجام می دهد.

خرید و فروش تانکر

مجموعه تانکرسازی تهران در کنار تولید تانکرهای مختلف خدمات خرید و فروش تانکر را نیز انجام می دهد .این مجموعه با ارائه خدمات خرید و فروش انواع تانکرهای نو و کارکرده با مناسب ترین قیمت هادر خدمت مشتریان گرامی می باشد.

بارگیری تانکر در کامیون

تانکرها پس از تولید برای ارسال به نقاط مختلف کشور باید بر روی کامیون بارگیری شوند.تانکرها اشیاعی بزرگ هستند و جهت بارگیری در کامیون باید به شیوه ای دقیق و بهینه عمل کرد.در. هر کامسون می توان چندی تانکر را در کنار هم قرار داد .در هنگام بارگیری تانکرها باید حتما توسط طناب های ضخیم از چند طرف به بدنه کامیون وصل شوند .در هنگام حمل تانکر توسط کامیون تانکرها نباید امکان هیچگونه حرکت و تکانی برای تانکر وجود داشته باشند.

مجموعه تانکرسازی نیکفرد امکان ارسال تانکر به کلیه نقاط کشور را دارا می باشد.

تعمیر نشتی تانکر

از مشکلات رایج میان تانکرهای قدیمی ،نشتی تانکر می باشد.نشتی تانکر معمولا به دلیل پوسیدگی و ایجاد حفره و سوراخ در تانکر ایجاد می شود.انجام نشتی توسط جوشکاری و سایر امور فنی قابل رفع می باشد.مجموعه تانکرسازی تهران خدمات رفع نشتی انواع تانکرهای آب،پلی اتیلن،تانکر ماشنی ،تانکر هوایی و .. را انجام می دهد.در صورت بزرگ بودن تانکر این مجموعه امکان حضور در محل نصب تانکر را دارا می باشد.

 

استفاده از رنگ روشن در تانکر

استفاده از ورق های با رنگ روشن در تولید تانکر توصیه می شود.رنگ روشن مانند رنگ سفید ،درصد بیشتری از نور خورشید را منعکس

می کنند و انتقال گرمای نوری خورشید به تانکر را به حداقل می رسانند.تانکرهایی با رنگ های تیره نور بیشتری را جذب می کنند و سریعتر

گرم می شوند.این مطلب از آن جهت حائز اهمیت است که این تانکرها معمولا در فضای باز قرار دارند و مایع موجود در تانکر به واسطه گرم

شدن تانکر گرم می شود.این مایع ممکن است آب باشد و یا مایعات خطرناکی مانند اسید و... گرم شدن تانکر و متعاقب آن  گرم شدن مایع

درون تانکر بر کیفیت مایع درون تانکر تاثیرگذار باشد. از این رو توصیه می شود که از ورق های با رنگ روشن برای تولید تانکر استفاده شود.

استفاده از جرثقیل در تولید تانکرو مخزن

برای تولید تانکر و مخازن بزرگ نیاز به استفاده از جرثقیل می باشد.این جرثقیل ها می توانند جرثقیل ماشینی یا جرثقیل های سقفی و 

دروازه ای باشند.شرکتهای تولید کننده تانکر بسته به نیاز خود از جرثقیل های مختلف استفاده می کنند.تولید کننده هایی که توانایی و

وسع مالی بالایی دارند اقدام به نصب جرثقیل های سقفی و دروازه ای در محل خود می کنند و از ان استفاده می کنند.در برخی شرکت ها نیز

از جرثقیل های ماشینی اجاره ای استفاده می شود.برخی از مجموعه ها خود دارای جرثقیل ماشینی هستند اما در اغلب موارد جرثقیل

ماشینی برای مدت چند ساعت در اختیار مجموعه بوده و حق الزحمه دریافت می کند.

همچنین در محل تحویل تانکر ،در صورتی که تانکر بزرگ باشد نیاز به استفاده از جرثقیل می باشد.

در تولید تانکرهای هوایی نیاز به استفاده از جرثقیل های ماشینی بزرگ هست.این جرثقیل ها باید قابلیت این را داشته باشند که تانکر را

تا فاصله های حدود 6 متری بالا ببرند.

تولید تانکر دو محور و سه محور شاسی لس

تانکرهای دو محور شاسی لس برای استفاده بر روی ماشین هایی نظیر کامیون 18 چرخ مورد استفاده قرار می گیرند.این تانکرها از جمله

مقاوم ترین تانکرهای ماشینی هستند .از این تانکرها برای حمل قیر ،اسید ،بنزین  وسایر مواردا ستفاده می شود.در این تانکرها به دلیل

بلندی تانکر پله ای به صورت نردبام در بدنه تانکر جوش می خورد تا در صورت نیاز افراد به راحتی از طریقه پله بتوانند به بالای تانکر بروند.

ماشین هایی که اقدام به حمل این تانکرها می کنند باید از ایمنی بالایی برخوردار باشند.

مجموعه تانکرسازی نیکفرد اقدام به تولید تانکرهای دو محور در هر ابعاد و اندازه ای می نماید.

مخازن کوئل دار

مخازن کوئل دار از دیگر انواع مخازن می باشند.بیشترین استفاده از این مخازن در گلخانه ها می باشد به صورتی که جهت گرم کردن

آب گلخانه ها از این مخازن استفاده می شود .همچنین در موتورخانه بسیاری از ساختمان های مسکونی و اداری بزرگ از مخازن

دوجداره و کویل دار استفاده می شود .طریقه گرم کردن آب توسط مخازن کوئل دار به این صورت است که آب توسط مشعل گرم شده

و از طریق لوله های مسی  مارپیچ  که کوئل نام دارد به مخزن وصل می شود.آب ساختمان توسط کوئل گرم شده و به قسمت های مختلف 

ساختمان هدایت می شود. یکی از مهم ترین خصوصیات این مخازن ضخامت ورق این مخازن است.ضخامت ورق این مخازن بیشتر از

ضخامت ورق مخازن و تانکرهای زمینی می باشد.دلیل ضخامت ورق در مخازن کویل دار این هست که این مخازن تحت فشار آب گرم

هستند از این رو باید مقاومت تر از سایر مخازن باشند.

# فروش مخازن ماشینی #فروش تانکر ماشین#فروش تانکر آب در هر سایز و هر شکل#فروش مخزن پلی اتیلن

استفاده از مخازن آب در گذشته و حال

 سالهاست که استفاده از مخازن و تانکرهای امروزی در میان مردم رواج داشته است.امروزه با وجود پیشرفت صنعت و فن آوری

و لوله کشی آب و گاز به دورافتاده ترین روستاها و شهرها ، هنوز هم لزوم استفاده از تانکرها و مخازن آب و نفت احساس می شود .

مناطق بسیاری وجود دارند که به دلیل شرایط خاص جغرافیای زیرساخت و لوله کشی های لازم در آنجا انجام نشده است .عشایر و

اقوامی که به صورت کوچ زندگی می کنند .بروز حوادث غیر مترقبه نظیر ترکیدن لوله ،سیل ،زلزله و ...  .همه و همه از دلایلی هستند

که لزوم تولید و مجهز بودن به تانکرها و مخازن آب شرب را ایجاب می کنند.با وجود ایجاد لوله کشی های استاندارد و ایمن و کمترین

میزان قطعی آب هنوزهم در اکثر ساختمان های شهری تانکرهای آب در پشت بام ها خودنمایی می کنند.البته استفاده از تانکرهای

آب در گذشته بسیار بیشتر از حال بوده است و رفته رفته و با پیشرفت خطوط لوله کشی در کشور این نیاز کمتر و کمتر شد.

با این همه به نظر نمی رسد که نیاز به استفاده از تانکرهای آب به صورت کامل از بین برود هنوز هم مخازن و تانکرهای آبی مشتریان

فراوانی دارند.

 

بهترین زمان خرید و سفارش تانکر ومخزن چه زمانی است ؟

بهترین زمان برای خرید مخازن و تانکرهای آب  که پر استفاده ترین نوع مخازن نیز می باشد درفصل سرما می باشد.زیرا در فصل

گرما به دلیل افزایش تقاضا برای خرید مخازن آب قیمت این مخازن افزایش می یابد.

 

تفاوت تانکر و مخزن

برخی مشتریان و همکاران سوالاتی در مورد مفهوم و تفاوت کلمات مخزن و تانکر دارند خدمت این دست عزیزان عرض می کنیم

که کلمات تانکر و مخزن تقریبا تفاوتی با هم ندارند و کلمات تانکر و مخزن را می توان برای اکثر محصولات مورد نظر به کاربرد.البته

برخی کالاها و روش های ذخیره سازی آب وجود دارند که برای آنها تنها کلمه  مخزن را می توان به کاربرد  نظیر مخازن آب پیش

ساخته که قطعا به این مخازن نمی توان کلمه تانکر را اطلاق کرد.

تولید تانکرهای بزرگ آب شرب در تانکرسازی تهران

شرکت تانکرسازی تهران  اقدام به تولید تانکرها ومخزن های بزرگ آب شرب برای شرکتها و موسسات در تهران وسراسر

کشور می نماید.تانکرهای بزرگ آب شرب جزو مهم ترین تانکرها می باشند و تولید این تانکرها نیاز به تخصص و تجهیزات

خاصی دارد که تنها تعداد معدودی از شرکتهای تانکرسازی توانایی انجام آن را دارند.مرکز تانکرسازی تهران جزو پیشرفته

ترین مراکز تانکرسازی در تهران می باشد که اقدام به تولید این تانکرها می نماید.

 

جشنواره 98 فروش ويژه تانکر در تانکرسازی تهران

مرکز تانکرسازی تهران همه ساله در فصل تابستان محصولات خودم اهم از انواع تانکر را با قیمت بسیار مناسب

و تخفیف های عالی عرضه می کند.همچنین سفارشات ساخت تانکر در این دوره با قیمت های پایین تر انجام می شود.

جهت دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت ها با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

افزایش بیش از صددرصدی قیمت مخازن پلی اتیلن

قیمت مخازن پلی اتیلن نسبت به دو سال گذشته افزایش بیش از صد در صدی داشته است و دلیل این امر افزایش 

قیمت ارز و دلار بوده است.به همین دلیل بسیاری از مشتریان در حال حاضر از مخازن پلی اتیلن بازیافتی که قیمت

کمتری دارند و نیاز به مواد اولیه وارداتی ندارند استفاده می کنند.

مخازن پلی اتیلن قابل حمل بر روی ماشین

نوع جدید ازمخازن پلی اتیلن در کشورهای خارجی تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند.این مخازن، مخازن مقاوم

و بزرگی هستند که بر روی ماشین و یدک کش نصب می شوند. و به وسیله آن آب و مایعات را به مناطق مختلف ارسال

می کنند .استفاده از این مخازن در کشور ما فعلا به صورت کلی رواج پیدا نکرده است اما در آینده شاهد استفاده از این

محصولات در مقیاس وسیع در کشور خواهیم بود.سبکی و کقیمت مناسب این محصولات باعث شده است که پتانسیل بالایی

برای تقاضای  آن در بازار کشور وجود داشته باشد.یکی از مواردی که باید در تولید این تانکرها به صورت دقیق رعایت شود

جنس مقاوم این مخازن هست .به دلیل اینکه این مخازن پلی ایتلن بر روی ماشین نصب می شوند بایستی از مقاومت بالا

و محکم بودن کافی برخوردار باشند تا در صورت تصادف های احتمالی آسیب نبینند.

فروش تانکر به مناسبت فرا رسید فصل گرما با تخفیف ويژه

تانکرسازی تهران به دلیل فرارسیدن فصل گرما تانکرهای تولید شده در این مرکز را با قیمت بسیار مناسب و با تخفیف

ويژه عرضه می نماید .برای خرید تانکرهای دلخواه و مناسب خود همین حال تماس بگیریدو از تخفیف ويژه ما بهره مند

شوید.

با مخازن پلی اتیلن فرسوده و از بین رفته چه کار کنیم.

مخازن پلی اتیلن نیز مانند همه تجهیزات و و سایل اطراف ما روزی از کارافتاده و غیرقابل مصرف می شوند .در این

زمان با این مخازن چه باید کرد؟این مخازن به دلیل حجم بالا معمولا باعث ایجاد مشکل در نگهداری می شوند و کسانی

که مخازن کارکرده و فرسوده دارند تمایل دارند هرچه زدوتر از دست آن رها شوند .چیزی که باید مد نظر داشته باشید

این هست که مخازن پلی اتیلن فرسود و از بین رفته را هرگز نباید در طبیعت رها کرد.

به دلیل مواد اولیه پلاستیکی و شیمیایی این مخازن ،تجزیه این مخازن بسیار زمانبر خواهد بود .حمل و نقل این مخازن

برای فروش به مراکز خرید پلاستیک های ضایعاتی نیز بسیار مشکل می باشد و گاه نیاز به استفاده از وانت و نیسان هست.

 در صورتی که مخازن پلی اتیلن کارکرده و فرسوده دارید در اسرع وقت با ما تماس حاصل فرمایید .ما می توانیم با حضور در

محل شما مخزن پلی اتیلن شما را تعمیر کرده و یا در صورتی که قابل تعمیر شدن نباشند با قیمت مناسب از شما خریداری

نماییم.

تولید مخازن پلی اتیلن از ضایعات پلاستیکی

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد یکی از راههای به صرفه تولید مخازن پلی اتیلن که در کنار به صرفه بودن برای 

حفظ طبیعت نیز مفید می باشد بازیافت ضایعات پلاستیکی و تولید مخازن پلی اتیلن بازیافتی می باشد.در این روش 

پلاستیک های غیرقابل استفاده جمع اوری می شود و در کارخانه طی فرآیندهای مختلفی به مخازن پلی اتیلن قابل استفاده

تبدیل می شود .هرچندمخازن پلی اتیلن بازیافتی مقاومت و کیفیت مخازن تولید شده با پلی اتیلن اصلی را ندارند اما

در بسیاری از موارد نیازهای استفاده کنندگان را برطرف می نمایند.

با خرید و استفاده از مخازن پلی اتیلن و سایر محصولات بازیافتی می توانیم تاثیر مثبتی بر حفظ طبیعت و محیط زیست

کشور خود داشته باشیم.

 

تعمیر تانکر آب

کلیه خدمات مربوط به تعمیر و سرویس تانکرهای آب در شهر تهران پذیرفته می شود .مشتریان عزیز در صورت نیاز

با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایند.

مخازن آب پیش ساخته

در بسیاری از گلخانه ها ،باغ ها و محل هایی که برای آبیاری گیاهان و حتی حیوانات استفاده می شود از مخازن آب

پیش ساخته استفاده می شود .مخازن آب پیش ساخته ای که در سال های اخیر طراحی شده و به بازار عرضه شده اند

همانند حوزه و تانکر بزرگی می باشند که آب را در خود ذخیره می کنند و در صورت نیاز این آب استفاده می شود.

در ابتدا این مخازن تنها در کشورهای خارجی تولید می شد و تعداد بسیاری از این مخازن توسط شرکت های وارد

کننده وارد بازار ایران می شد .اخیرا شرکتهای داخلی نیز اقدام به تولید اینگونه مخازن نموده اند.

این مخازن امکان صرفه جویی و استفاده بهینه از آب را میسر می کنند .برخی از این مخازن با مجهز بودن به سیستم 

های پیشرفته از تبخیر آب توسط نور آفتاب جلوگیری می کنند .این مخازن در اشکال مختلف تولید می شوند .در این

مخازن به دلیل نیازبه عدم جذب نور و گرما  اغلب از رنگهای روشن استفاده می شود .

 

حمل و نقل مخازن پلی اتیلن پر از مایع

حمل و نقل مخازن پلی اتیلن با توجه به اندازه و حجم آن توسط وانت ،نیسان و کامیون انجام می شود .حمل و نقل

مخازن پلی اتیلن پر از مایع در صورتی که اندازه و حجم مخزن بالا باشد به هیچ وجه توصیه نمی شود ودر مواردی

که ناچار به انجام این امر باشید  باید در حمل و نقل آن بسیار محتاط بود زیر مخازن پلی اتیلن بزرگ با مایع

اگر  پشت نیسان یا وانتی نصب شده باشند به راحتی می توانند باعث واژگون شدن وسیله نقلیه شوند .

همچنین حمل و نقل مواد خطرناک و اسیدی با این مخازن بسیار خطرناک هست و در مواردی ممنوع می باشد.

حمل و نقل مایعات قابل اشتعال در مخازن پلی اتیلن در قطار ،اتوبوس و هواپیما ممنوع می باشد.

 

تولید مخازن پلی اتیلن در ایران

مخازن پلی اتیلن از محصولاتی هستند که پروسه تولید آن به صورت کامل در داخلی کشور انجام می شود.هرچند

مواد اولیه آن نظیر پلی اتیلن از خارج از کشور وارد می شود(در برخی موارد از ضایعات پلاستیک به جای ماده اولیه

پلی اتیلن در تولید مخازن استفاده می شود ) اما برای تولید این محصول هیچ محدودیتی در داخل کشور وجود ندارد.

البته واردات مخازن پلی اتیلن خارجی نیز مقرون به صرفه نیست در واقع به دلیل بالا بودن حجم مخازن پلی اتیلن وارد

کردن این محصولات از خارج از کشور امکان پذیر نمی باشد .

بزرگترین مخزن تولید شده توسط مرکز تانکرسازی تهران

مرکز تانکرسازی تهران مخازن مورد نیاز مشتریان را در هر ابعاد و تعدادی تولید می کند.برخی مخازن مورد نیاز

برای مشتریان برای مصارف خاص مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد خاص می باشد .بزرگترین مخزن پلی اتیلن

تولید شده توسط تانکرسازی تهران مخازن پلی اتیلن با گنجایش 20000 هزار لیتر می باشد .البته تانکرسازی تهران

توانایی تولید مخازن پلی اتیلن با بیش از این ابعاد را نیز دارد و در صورت نیاز مشتریان اقدام به تولید آن می نماید.

انواع رنگ های مخزن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن در سه رنگ سفید ،قرمز و سیاه ساخته می شوند و در بازار موجود می باشند .مخازنی با رنگ

سفید بهترین نوع مخازن پلی اتیلن هستند.زیرا از ماده خالص پلی اتیلن تولید شده اند .مخازن پلی اتیلن با

رنگهای قرمز و سیاه معمولا از ضایعات پلاستیکی تولید می شوند از این رو نسبت به مخازن سفید کیفیت کمتری

دارند .در صورتی که قصد دارید از مخازن پلی اتیلن جهت آب شرب استفاده کنید حتما سعی کنید از مخازن

سفید رنگ برای این کار استفاده کنید.مخازن با رنگ سفید معمولا گران تر از مخازن با رنگهای دیگر می باشند.

 

مخازن پلی اتیلن غول پیکر

محدودیتی در اندازه و سایز برای مخازن پلی اتیلن وجود ندارد و کسب و کارهای مختلف با توجه به نیاز خود 

می توانند مخزن پلی اتیلن با ابعاد مختلف را سفارش دهند.مخازن پلی اتیلن در اندازه های بزرگ و غول پیکر 

برای مصارف خاص تولید می شود.استفاده از این مخازن برای کشاورزی ،نگهداری آب در کشتی و ... می باشد.

جنس بسیار مقاوم و بهینه پلی اتیلن سبب شده است از این ماده در تولید کشتی های نفتکش و حامل سوخت 

استفاده فراوان شود.

 

سفارش انواع مخزن پلی اتیلن

جهت سفارش مخازن پلی اتیلن بایستی به دقت کلیه فاکتورهای  و خصوصیات مخزن درخواستی خود را محاسبه

کرده و در نهایت ثبت سفارش نمایید.جهت مشاوره برای ثبت سفارش مخزن می توانید با متخصصین این مرکز

مشاوره داشته باشید.موارد لازم جهت ثبت سفارش مخزن پلی اتیلن شامل اندازه مخزن ،ضخامت مخزن ،چندلایه

بودن مخزن ، رنگ و سایر خصوصیات می باشد .دقت داشته باشید در صورت ثبت سفارش و شروع پروسه تولید

مخزن هیچ گونه کنسلی یا تغییر در نوع مخزن قابل قبول نمی باشد .

 

تحویل مخازن پلی اتیلن در محل

مرکز تانکرسازی تهران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن پلی اتیلن در کشور امکان ارسال انواع مخازن

سفارشی مشتریان به محل را دارد.مشتریان عزیز در هر نقطه از کشور در صورت سفارش مخزن پلی اتیلن در

هر تعداد و اندازه تنها با ارسال آدرس خود می توانند مخازن خود را دریافت نمایند.

هزینه ارسال مخازن به محل به صورت توافقی بین شرکت و مشتری انجام می شود .

اهمیت دریچه مخازن

همانطور که می دانید مخازن پلی اتیلن جهت نگهداری مایعات مختلف به کار می رود .مایعاتی نظیر ،آب شرب،

گازوئيل ،بنزین و ... .یکی از مهمترین مواردی که در تولید مخازن پلی اتیلن بایستی رعایت کرد این هست که

درب مخازن بایستی به گونه ای ساخته شود که کاملا چفت شود و امکان ورود هیچگونه موادی از خارج از مخزن

به داخل آن و هم چنین هیچگونه امکان نشتی  از داخل مخزن به بیرون وجود نداشته باشد.

چفت شدن درب مخازن به گونه ای کاملا مطمئن یکی از مهم ترین موارد ایمنی در تولید و استفاده از مخازن 

پلی اتیلن هست که تانکرسازی تهران به بهترین وجه ممکن این اصول را رعایت می کند.

خصوصیات ويژه مخازن پلی اتیلن تولید شده مرکز تانکرسازی تهران

مخازن پلی اتیلن تولیدی مرکز تانکرسازی تهران در وسط ، ابتدا و انتهای مخازن با قالبهای مخصوص حاشیه

سازی شده و به صورت ناودانی ، از خود جنس پلی اتیلن کلاف بندی می شوند .استفاده از این روش در

تولید مخازن پلی اتیلن تاثیر فراوانی در نگهداری و استقامت مخازن در مقابل فشار آب و سایر مایعات 

را دارد .

ابعاد مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن ابعاد و اندازه های بسیار متفاوتی دارند .معمولا خریداران اندازه مخزن را با مقدار لیتر مایعی

که مخزن در خود جای می دهد می شناسند .بدین صورت که در تقاضای خریدشان در خواست  مخازن 10 لیتری

،20 لیتری و ... را دارند .مراکز فروش مخزن نیز گنجایش مخازن مختلف را محاسبه کرده و گاها بر روی مخزن

درج می کنند.اندازه مخازن پلی اتیلن در مراکز تولید مخزن به صورت متراژ قطر و ارتفاع می باشد .به صورتی که

ابعاد این مخازن از قطر 50 سانتیمتر شروع می شود و تا 2 متر می باشد .ارتفاع مخازن نیز از 1 متر الی 6 متر متغییر

می باشد .مخازن با اندازه بزرگ برای نگهداری آب در گلخانه ها ،شرکت ها و .. مورد استفاده قرار می گیرند و مخازن

با ابعاد کوچکتر مصارف عمومی تری دارند .مخازن با اندازه های بزرگ معمولا به صورت سه لایه تولید می شوند و

ضخامت بدنه این مخازن نیز ضخیم تر از مخازن کوچک در نظر گرفته می شود .

تعمیرات مخازن پلی اتیلن

با توسعه تولید مخازن پلی اتیلن تکنولوژی های مرتبط با مخازن پلی اتیلن نیز رفته رفته وارد بازار شد.یکی از

این تکنولوژی ها ،تکنولوژی جوش پلی اتیلن هست.در این تکنولوژی با استفاده از ابزار جوشکاری پلی اتیلن 

مخازن پلی اتیلنی که به هردلیل از جمله سوراخ شدگی یا بریدگی ، نشتی دارند ،توسط این روش جوشکاری

می شوند.در این نوع جوش از همان مواد تولید کننده  مخزن پلی ایتلن استفاده می شود و محل جوشکاری به 

صورت کاملا اصولی مانند روز اول تعمیر می شود.مرکز تانکرسازی تهران کلیه تجهیزات لازم جهت تعمیرات

تخصصی مخازن پلی اتیلن از جمله جوشکاری پلی اتیلن را دارد و در صورت نیاز مشتریان عزیز اقدام به تعمیرات

مخازن پلی اتیلن می نماید.

لازم به ذکر است در صورت نیاز به تعمیرات در محل مرکز تانکرسازی تهران اقدام به اعزام متخصصین این

مرکز برای انجام تعمیرات در محل را می نماید.

مخازن پلی اتیلن چند لایه

در پاراگراف پایین در مورد ضخامت مخازن مطالبی بیان شد  اما بحث استحکام و مقاومت مخازن تنها به ضخامت

آن بستگی ندارد و مخازن را می توان در چند لایه تولید کرد.در واقع مخازن را می توان به دو صورت تک لایه

و سه لایه تولید کرد .سفارش این لایه ها بر اساس درخواست مشتری صورت می گیرد.مخازن 3 لایه مقاومت بیشتری

در برابر ضربات و حرارت دارند و احتمال نشتی در نوع سه لایه بسیار کمتر از مخازن تک لایه می باشد .

ضخامت مخازن پلی اتیلن

یکی از فاکتورهای مهم در خرید مخزن پلی اتیلن ضخامت مخزن می باشد.معمولا ضخامت مخازن براساس

اندازه و یا سفارش مشتری تعیین می شود.بدین صورت که هرچقدر مخزن بزرگ تر باشد به الطبع میزان مایع

بیشتری را در خود جای می دهد از این رو بدنه مخزن پلی اتیلن برای مقاومت بیشتر در برابر فشار باید ضخیم 

تر باشد.همچنین به دلیل اینکه برخی مصارف مخازن پلی اتیلن برای نگهداری مواد اسیدی می باشد بهتر است 

در این موارد از مخازن با ضخامت بالا استفاده کرد .

ضخامت مخازن پلی اتیلن به صورت استاندارد  از 1 سانتیمتر تا 3 سانتیمیتر می باشد.البته انتخاب ضخامت پلی اتیلن

بر عهده مشتری هست ولی حتما قبل از انتخاب ضخامت مخزن مشاوره های لازم برای انتخاب ضخامت مناسب به

مشتری داده خواهد شد.مخازنی که ضخامت آنها کمتر از یک سانتیمتر باشد استاندارد نمی باشند .

 

 

استفاده از مخازن پلی اتیلن برای حمل آب در مناطق سیل زده

متاسفانه همانطور که شاهد هستیم در هفته های اخیر کشورعزیزمان شاهد وقوع سیل در استان های

مختلف بوده است.یکی از مهمترین نیازهای سیل زدگان عزیز دسترسی به آب سالم و بهداشتی 

می باشد .متاسفانه در برخی مناطق سیل زده به دلیل از بین رفتن زیرساختهای لوله کشی آب ،امکان

دسترسی به آب در این مناطق وجود ندارد.مخازن پلی اتیلن یکی از بهترین ابزار برای رساندان آب

سالم و بهداشتی به عزیزان گرفتار در مناطق سیل زده می باشد .این مخازن سایزها و اندازهای مختلفی

دارند و پس از پر شدن با آب توسط وسایل نقلیه از جمله کامیون،نیسان ،قطار و در برخی موارد توسط

هواپیما یا هلی کوپتر به محل های سیل زده فرستاده می شود و در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.

هنگام حمل و نقل این مخازن باید حتما دقت داشته باشید که مخازن برای مدت طولانی درمعرض نور و گرما

قرا ر نگیرند.همچنین در صورت حمل و نقل این مخازن از راههای زمینی باید سعی شود تا این مخازن

در سریع ترین زمان ممکن به دست مصرف کنندگان برسد.در صورت گرم بودن هوا می توان برای

خنک ماندن آب درون مخازن از قالبهای یخ در کنار این مخازن استفاده کرد.

 

ترازبندی پایه های مخازن و تانکرها 

مجموعه صنعتی تانکرسازی تهرا ن یکی از بهترین مراکز تولید پایه های مخازن مختلف در کشور

می باشد .همانطور که می دانید تمامی فشار مخازن بر روی پایه های مخزن می باشد.مرکز تانکرسازی

تهران در تولید پایه های مخازن کلیه اصول ایمنی و استاندارد را در نظر می گیرد و با تولید پایه های 

مقاوم و مستحکم و با ترازبندی میلیمتری پایه ها ،پایه ها به صورت کاملا مرتب و یکسان روی فونداسیون

قرار می گیرند.لازم به ذکر است که اگر یکی از پایه های مخزن از سایر پایه ها کوتاه تر باشد  فشار

زیادی به مخزن وارد می شود و ممکن است عمر مخزن به حداقل برسد وهمچنین در کارکرد و خروج

مایع از مخزن خلل ایجاد شود.

نحوه برشکاری ورق های تانکر و مخزن

شاید تا به حال  به این  سوال  برخورده باشید که مخازن و تانکرها  چطور به صورت استوانه ای

در می آیند و برای انجام این کار چه پروسه هایی  انجام می شود .جهت ساخت تانکر و   مخزن

ورق ها در ابعاد مختلف برشکاری می شوند .سپس توسط دستگاه مخصوص هر برش  به صورت

به صورت استوانه در می آید و در نهایت این استوانه ها توسط لیفتراک در کنار هم قرار می گیرند.

در واقع مخزنی که به صورت استوانه ای مشاهده می کنید از چند استوانه تشکیل شده است که تانکر

با قرار گرفتن این استوانه ها در کنار هم ایجاد می شود.پس از اینکه استوانه ها در کنار هم قرار

گرفتند اورلب می شوند و از داخل به صورت دقیق جوشکاری می شوند .

انجام جوشکاری در ان مرحله بسیار مهم هست و جوشکاری باید به صورت بسیار حرفه ای و

دقیق انجام شود .پس از انجام جوشکاری عدس های مخزن توسط جرثقیل سقفی به قسمت

انتهایی و ابتدای رول چفت شده  و از بیرون بصورت جوشهای زنجیره ای آب بندی می شوند.

نحوه اتصال استوانه های ورقه های تانکر را می توانید در کلیپ زیر مشاهده نمایید.

کلیپ اتصال ورق های تانکر و مخزن     حجم1.7 مگابایت

پایه های انواع مخازن

حتما تابه حال مخازن هوایی و مخازن آب را دیده اید .این مخازن بر روی پایه هایی قرار دارند.

جالب است بدانید این سازه ها باید تمام از نوع لوله های صنعتی ساخته شده باشد.و با فاصله

محاسبه شده با پیلت و کمربند بصورت افقی نصب می شود.

یکی از نکاتی که در مورد پایه های مخازن به ذهن می رسد این هست که در صورت وقوع طوفان

و زلزله احتمال شکستن و خرابی پایه ها وجود دارد ؟بله. درگذشته بارها دیده شده است که به دلیل

عدم رعایت نکات ایمنی و اصولی ،بروز حوادث طبیعی باعث شکستن پایه های ،افتادن تانکر و ایجاد

خسارتهای فراوانی شده است . از این رو جهت نگهداری و حفظ سازه ها از باد و زلزله در سازه ها

از بادبند   استفاده می شود.

مورد استفاده مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن موارد استفاده متعدد و مختلفی دارند یکی از این موراد استفاده ،استفاده

از این مخازن برای نگهداری آب می باشد. در صورتی که از مخزن پلی اتیلن برای نگهداری

آب شرب استفاده می کنید دقت داشته باشید که این مخازن حتما باید از نوع سه لایه

باشند .یکی دیگر از موارد استفاده از این مخازن برای نگهداری مواد اسیدی و خورنده هست .

همانطور که می دانید مواد اسیدی بسیاری از نگهدارنده های فلزی را تجزیه می کنند اما توانایی

تجزیه مواد پلاستیکی را ندارد از این رو برای نگهداری  مواد اسدی در مقیاس های متوسط و

بزرگ از این مخازن استفاده می شود .همچنین برای

سایر مواد خورنده نیز استفاده از مخازن پلی اتیلن توصیه می شود.

همچنین مخازن پلی اتیلن در چند نوع مختلف تولید می شود از جمله مخازن پلی اتیلن

ضد قارچ ،مخازن پلی اتیلن ضد جلبرک.مخازن پلی اتیلن نباید در مقابل نور مستقیم آفتاب

ویا حرارت قرار بگیرند .این عوامل کیفیت آب داخل مخزن را کاهش می دهند .

نکته دیگری که هنگام تولید مخازن پلی اتیلن باید مد نظر قرار گیرد این هست که سطح

مخازن بایستی به صورت کاملا تراز و صاف و بدون هیچونه پستی و بلندی باشد.

 

متاسفانه برخی افراد به دلیل نا آگاهی از مخازن پلی اتیلن برای نگهداری بنزین و گازوئیل

استفاده می کنند. که این کار به هیچ وجه توصیه نمی شود.زیرا  موادی که مخازن پلی اتیلن

با آن تولید می شوند از نوع همین مواد بنزین و گازوئیل می باشد .و چون بنزین و نفت از مواد

قابل اشتعال هست .شرکت نفت به هیچ عنوان استفاده از این مخازن را برای نگهداری بنزین 

ونفت تایید نمی کند و برای نگهداری بنزین و نفت و سایر مواد قابل اشتعال باید از مخازن 

فلزی استفاده شود.

اشکال مختلف مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن در اشکال مختلف طراحی و ساخته می شوند.به دلیل جنس پلاستیک

این مخازن ایجاد اشکال و طراحی های مختلف بر روی مخازن به سادگی امکان پذیر

می باشد .این مخازن بسته به شکل اندازه و ارتفاع در جاهایی مانند زیر پله ها بالکون

و .. قابل استفاده می باشد .امروزه این مخازن را در تمامی ساختمان ها ،ویلا ها و شرکتها

مشاهده می کنید.در شهرکها و مناطقی که دورتر از مرکز شهر می باشند این مخازن کاربرد

و استفاده بیشتری دارد .راحتی استفاده از مخازن ، وزن کم  و قابل حمل بودن مخازن پلی اتیلن

باعث کاربرد بیشتر و بیشتر آن شده است.

تولید و فروش تانکرهای صادراتی

امروزه کشور ما یکی از صادر کنندگان عمده در منطقه به شمار می رود .صنعت

تانکرسازی از صنایعی هست که در کشور به اندازه کافی رشد یافته و شرکتهای

داخلی توان تولید انواع تانکر در ابعاد مختلف را دارند.

شرایط فروش تانکر به صورت عمده ای

تانکرسازی تهران آمادگی کامل جهت تولید و فروش تانکر به تعداد زیاد را دارد.

مشتریان محترم در صورت درخواست تانکر با تعدادبالا  نیاز به عقد قرارداد فی

مابین  تانکرسازی تهران و خریدار می باشد.

تصویری از تانکر در حال تولید

تصویر زیر یک تانکر بسیار بزرگ می باشد که در حال تولید در شرکت می باشد.

محصول در مرحله ساخت بدنه می باشد .این یکی ازمراحل اولیه  ساخت محصول

است و پروسه های مختلفی بعد از این مرحله بر روی تانکر انجام می شود تا به

صورت کامل آماده شود.

به دلیل شرایط خاص بازار شرکت قادر به افزایش انبوه تانکر و فروش آن نمی باشد

همچنین به خاطر بالا رفتن قیمت مواد اولیه تولید این محصول بسیار کمتر شده است.

به همین دلیل در صورت نیاز برای خرید این محصولات حتما قبل از آن با شرکتهای

تولید کننده تماس حاصل کرده و ثبت سفارش کنید.

 

 

فروش انواع تانکر ماشینی ،یدک کش و ...
فروشانواع تانکرهای ماشینی ،یدک کش ،هوایی ،آب و ... ساخته شده توسط
معتبرترین تولید کنندگان داخلی با کیفیت عالی تحویل فوری ،فقط با یک تماس
انتقال به محل در هر نقطه از کشور
فروش تانکر هوایی 
فروش تانکر هوایی با بهترین ورق و مواد اولیه با یک سال گارانتی ،جهت ثبت
سفارش با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید .
فروش تانکر هوایی با قیمت مناسب

 

اهمیت پایه های در ساخت مخزن

مجموعه صنعتی تانکرسازی تهران درساخت تمامی مخزنهای سفارشی به سطح ارتقاع

وپایه ای مخزن که تمامی فشارهای مخزن روی پایه ها می باشدبادقت ترازبندی کرده که

درهنگام نصب تانکرومخزن پایهاکاملامرتب ویکسان روی فونداسیون بنشیند.لازم به

ذکراست که اگریکی ازپایهاکوتاهترازدیگری باشد فشارزیادی به مخزن وارد میشود و

ممکن است عمرمخزن به حداقل برسد.

 

 

تانکر پلی اتیلن

تانکرهای پلی اتلن ازانواع واشکال وابعادمختلف ساخته میشودوموجودمیباشدکه درتمامی ساختمانها

وشرکتها .ویلاهاو......بکارمیرودوحتی درزیرپله وپشت بام براحتی نصب میگردد.

 

انجام جوشکاری تانکر با الکترودهای مخصوص گالوانیزه 

پس از اتمام جوشکاری برای تست کردن با فشار باد انجام می شود و در پایان با رنگ مخصوص 

خوراکی روی درز جوش ها پوشانده می شود.

 

استفاده از مواد اولیه داخلی در تولید تانکر

دوستان عزیز به دلیل تحریم های خارجی مواد اولیه ساخت تانکرهای بسیار گران شده است و

در حال حاضر تولید و فروش تانکر های ساخته شده با مواد اولیه وارداتی  هیچ وجه مقرون به

صرفه نیست .از این رو تانکرسازی تهران به دلیل رعایت حال مشتریان و تولید تانکرهای ارزان

قیمت و مقرون به صرفه اقدام به تولید تانکرهایی می نماید که در وحله اول صددرد با مواد اولیه

داخلی تولید شده اند ثانیا از نظر کیفیت به تانکرهای خارجی بسیار نزدیک می باشند.

 

استفاده از تانکرهای آب در زمین های کشاورزی

در صورتی که از زمین های کشاورزی بازدید کرده باشید خواهید دید که به فواصلی معینی

تانکرهایی وجود دارند که جهت ذخیره و استفاده آب تعبیه شده اند . این تانکرها به شیلنگ ها

و آبپاشهای متصل هستند که در موقع مناسب اقدام به ارسال آب می نمایند.

فروش لوازم و تامین قطعات

تانکرسازی تهران کلیه لوازم مورد نیاز جهت ساخت و تولید وتعمیرات تانکر را با 

قیمت مناسب به فروش می رساند.

 

مزایای خرید تانکر از تانکرسازی تهران

خرید تانکرهای باکیفیت 

قیمت مناسب

گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر 

تعمیرات تانکر در محل در صورت نیاز

سابقه طولانی و درخشان در زمینه تانکرسازی

استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت

تجهیزات مدرن تانکرسازی

 

تعمیرات تخصصی تانکر در مرکز تانکرسازی تهران

کلیه خدمات تعمیرات انواع تانکرها در مرکز تانکرسازی تهران انجام می شود.خدمات تعمیرات در صورت نیاز مشتری

در محل انجام می شود .در صورت درخواست تعمیرات در محل هزینه ایاب و ذهاب به عهده مشتری خواهد بود.

دریافت سفارش تانکرسازی از همکاران
 همکاران عزیز تانکرساز، مرکز تانکرسازی تهران آمادگی کامل دارد در صورت نیاز همکاران عزیز کلیه خدمات

تانکرسازی از صفر تا صد را انجام دهد.به این صورت که همکاران مواد اولیه مورد نیاز پروژه را تحویل این مرکز

داده و مرکز تانکرسازی تهران پروژه را تکمیل کرده و تانکر را تحویل می دهد. جهت دریافت جزئيات بیشتر با

شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

تانکرسازی صنعتی جوان

تانکرسازی به شیوه کنونی صنعتی جوان هست که با پیشرفت صنعت در عرصه های مختلف  پدید آمده است.

لزوم استفاده از تانکر و محلی برای ذخیره مايعات همیشه در طول زندگی بشر احساس می شد .ذخیره آب در

آب انبارها در مناطق گرمسیر ، ذخیره روغن و شیر در ديگهای بزرگ و ... مواردی هستند که ازنیازهای بشر

بوده اند در واقع تانکرسازی را می توان صنعتی با قدمت هزاران سال نامید که با پیشرفت تکنولوژی به شکل

کنونی در آمده است.

اما تانکرسازی در آینده به کجا می رود؟

شرکتهای تانکرسازی برای تولید تانکرهای سبک تر ، مقاومتر و کم هزینه تر در رقابت هستند .واین باعث

شده است که شاهد دگرگونی های در این صنعت باشیم .امروزه شاهد اشکال بسیار متنوع از انواع تانکر هستیم

که البته در بحث فنی و ایمنی  هم شاهد پیشرفتهای چشم گیری در این عرضه بوده ایم.

اهمیت استفاده از تانکر و تانکرسازی در شرایط نظامی

استفاده از تانکر در شرایط نظامی اهمیت فوق العاده ای دارد برای مثال تانکرهای سوخت رسانی بنزین

وگازوئيل در مناطق مختلف بصورت مستتر تعبیه شده و برای ماشین ها و هواپیماهای نظامی استفاده 

می شوند استفاده از این تانکرها در زمان جنگ اهیمت بسیار بیشتری دارد به دليل عدم تمرکز انرژی در

یک محل تانکرها سوخت را در مناطق مختلف قرار داده و بصورت مستمر پر و تخلیه می شوند.تانکرهای

آب نیز در شرایط نظامی نقش ويژه ای دارند اکثر مراکز و منطاق نظامی خارج از شهر و در مناطق 

دورافتادهای قرار دارند بدین جهت ذخیره و نگهداری آب برای این مناطق از اهمیت استراتژيک برخوردار

است .گاها نهادهای نظامی درخواست تولید تانکر آب یا سوخت با ضخامت بسیار بیشتر از حد معمول 

می نمایند .تانکرسازی تهران آمادگی تولید تانکرها در هر ابعاد و ضخامت برای کلیه شرکتها و ارگان ها 

را دارد.

______________________________________________________________________________________

رشته های کاربردی در صنعت تانکرسازی 

دوستان عزیز که می خواهند صنعت تانکرسازی را به صورت آکادمیک دنبال کنند باید عرض کنیم

در حال حاضر رشته ای به عنوان تانکرسازی در دانشگاه تدریس نمی شود و   برای دنبال کردن این

صنعت در دانشگاه می توانید وارد رشته های ساخت و تولید و صنایع شوید که البته  گستره وسیع تر

و دید بازتری در اختیار شما قرار می دهند .

 

 انتقال آب از طریق تانکرهای ماشینی

در روزهای اخیر که شاهد بروز کم آبی در مناطق مختلف کشور هستیم مشاهده می کنیم که آب به

وسیله تانکرهای ماشینی به مناطق مختلف کشور ارسال می شود .در تولید و استفاده از این تانکرها 

باید نکات ایمنی و بهداشتی را کاملا رعایت کرد .بعضی از این تانکرها همیشه بر روی ماشین نصب

هستند و با انتقال این تانکرها  به مناطق مختلف آب شرب در اختیار دیگران قرار می گیرد.برخی

دیگر، از این تانکرها استفاده دیگری می کنند و با سوار کردن این تانکر بر روی ماشین و انتقال این

تانکر به محل مورد نظر ، تانکر در آن محل مستقر و استفاده می شود.تانکرسازی تهران با رعایت

کامل اصول  تانکرسازی و رعایت کلیه اصول بهداشتی و ایمنی در تولید انواع تانکر های ماشینی و

سایر تانکرها در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

 

 _____________________________________________________________________________________

مشکل گرمای آب تانکرها در فصل تابستان

در فصل تابستان و گرمای شدید هوا آب موجود در تانکرها هم به شدت داغ می شوند و در شرایط

قطع شدن آب شهری یا کارنکردن پمپ آب ساختمان ها، مجبور به استفاده از آب تانکر می شویم

که در صورت عدم استفاده از عایق در تانکر ، آب ورودی به ساختمان ها از تانکر ، بسیار گرم و

ونامطلوب خواهد بود .در زیر نحوه ایجاد عایق گرما برای تانکر توضیح داده می شود .

جهت ایجاد عایق در مقابل گرمای آب تانکر می توانید سطح بیرونی تانکر را با پشم شیشه پوشانده

ومحکم ببندید .دقت داشته باشید که پشم شیشه از لحاظ شیمیایی ماده ای خطرناک می باشد که باید

دقت داشته باشید که این ماده داخل آب تانکر نشود.همچنین استفاده از پشم شیشه همانطور که عایق

در برابر گرما هست در مقابل سرما هم تانکر شما را از یخ زدن محافظت می کند.

جهت دریافت نکات ایمنی در مورد انواع تانکر با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و از مشاوره

رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

تانکرهای آبی مدرن

با پیشرفت تکنولوژی شاهد تولید تانکرهای آبی مدرن با اشکال بسیار جالب و زیبا می باشیم

که  با طراحی اشکال خاص توانایی ذخیره حجم بیشتری از آب و همچنین اشغال فضای کمتر

می باشند نمونه هایی از تابلوهای مزبور را در زیر مشاهده می فرمایید.

 

 

انواع تانکرهای آبی

تانکرهای آبی انواع مختلفی دارند که بسته به شرایط محیطی و نیازها مورد استفاده قرار

می گیرند .یکی از معمول ترین انواع تانکرهای آبی تانکر فلزی هست که در پشت بام ها

منازل مورد استفاده قرار می گیرند و جهت ذخیره آب در مناطق مسکونی یا صنعتی کوچک

مورد استفاده قرار می گیرند.

از دیگر موارد تانکرهای آبی تانکرهای هوایی هست که معمولا جهت ذخیره آب در مناطق 

دور از شهر مثل پادگان ها ،شرکت ها ، مناطق مسکونی و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

هزینه این تانکرها نسبت به تانکرهای قبلی به مراتب بیشتر است و در این تانکرها تانکر بر

روی دکلی مرتفع قرار می گیرد.

مورد دیگر تانکرهای آبی تانکرهای ماشینی می باشد که بر روی ماشین سوار می شوند و 

آب را به مناطق مختلف ارسال می کنند.

مرکز تانکرسازی تهران  از معدود مراکز تانکرسازی می باشد که هر سه نوع تانکر آبی 

فوق را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب تولید و در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهند . 

 

تانکرهای ماشینی

تانکرهای ماشینی غالبا بیضوی شکل هستند از جنس فولاد ضد زنگ می باشند .مرکز ثقل

در این تانکرها طوری تنظیم می شود که باعث کنترل آسان و ایمن ماشین کشنده

تانکر می شود.همچنین در اینگونه تانکرها درب هایی به عنوان سرریز در مواقع بحرانی و

همچنین بافرهای انسداد تعبیه شده است که امنیت این تانکرها را را در حد مطلوب افزایش

می دهد.

تانکرهای آب مدرن

صنعت تانکرسازی مانند سایر صنایع دیگر روزبه روز در حال پیشرفت و تکامل است و

شرکتهای پیشرو در این صنعت همواره سعی در تولید تانکر های با مقاومت بالا ، حمل ونقل

آسان و قیمت مناسب دارند گونه ای از تانکرهای آبی که در زیر می بینید از جدیدترین نوع

تانکرهای آب می باشد که دارای طرح و ظاهری زیبا و مدرن و حجم ذخیره سازی بالا می باشد.

 

 

فروش ويژه تانکرهای کششی 

تانکرسازی تهران تعداد محدودی تانکر کششی کارکرده با قیمت بسیار مناسب و با ضمانت برای 

فروش ارائه کرده است.جهت دریافت جزعیات بیشتر با شماره 09123018131 تماس حاصل

فرمایید.

کاربرد ورق های استیل در تانکرسازی

استیل از جمله فلزاتی می باشد که از آهن  تولید می شوند .البته استیل با آهن ربا جذب نمی شود 

و واکنشی به آن نشان نمی دهد. از این محصول در صنایع مختلف استفاده می شود .از جمله صنایعی

که استیل کاربرد فراوان دارد صنعت تانکرسازی می باشد .استفاده از استیل در تانکرسازی مزایای

فراوانی دارد که این فلز را به محبوب ترین و موثرترین ماده اولیه در تولید تانکرهای فلزی تبديل

کرده است. تانکرسازی تهران کلیه تانکرهای خود را از با کیفیت ترین نوع  استیل تولید می نماید .

 

استفاده از تانکرهای فلزی در کشاورزی

تانکرهای فلزی اعم از تانکر هوایی ، تانکر آبی ،تانکر ماشینی و سایر تانکرهای فلزی نقش

مهمی در کشاورزی می توانند داشته باشند ،کاربرد این تانکرها در سم پاشی ،آبیاری قطره ای

ذخیره آب زادئد و .. می باشند.

 

تانکرهای غول پیکر

امروزه تانکر و مخازن نقش بسیار عمده ای در تجارت کلان جهانی دارند. تانکرهای

غول پیکر حمل گاز ، حمل سوخت ، نفتکش و .. برای انتقال سوخت از کشوری به کشور دیگر

مورد استفاده قرار می گیرد.اهمیت این صنعت در دنیای امروز بیش از پیش نمایان شده است.

تانکرسازی تهران با بهره گیری از روشهای نوین تانکرسازی آماده تولید هر نوع تانکر در هر ابعاد

و اندازه می باشد.این شرکت از مراکز تانکرسازی در تهران می باشد که سابقه بسیار زیادی در این 

صنعت داشته و از مراکز پیش رو در این صنعت به شمار می آید.

 

تانکرسازی تهران جهت رفاه مشتریان عزیز خدمات زیر را در صورت نیاز مشتری عرض می کند.

تعویض تانکرنو با کارکرده

فروش تانکر به صورت شرایطی و چکی

فروش تانکر نو و کارکرده

تعمیرات تخصصی تانکر

فروش تجهیزات و لوازم جانبی تانکر 

تحویل و نصب تانکردر محل

____________________________________________________

فروش انواع تانکرهای نو کارکرده در تهران وشهرستان ها با تحویل رایگان 

____________________________________________________

نحوه شستشوی تانکرهای فلزی

تانکرهای فلزی به دو صورت الکترولیزه شده و بعد از گالوانیزه شدن شستشو 

داده می شوند.

___________________________________________________

 با شروع فصل گرما تانکرهای ماشینی حمل آب و همچنین مخازن پلی اتیلن بیشتر

از سایر تانکرها مورد استفاده قرار می گیرند دلیل این اقبال احتمالا کمبود آب در 

برخی نقاط کشور می باشد .مصرف کنندگان عزیز تانکر های آب ، حتما توجه داشته

باشند که همیشه دقت داشته باشند که درب تانکر آب بسته باشد زیرا ممکن است 

به دلیل وزش باد، اشیائی داخل آن وارد شود یا حیوانات مختلف به درون آن راه یابند.

___________________________________________________________________________

دانلود کتابچه راهنمای حرفه تانکرسازی

شرح فایل

در این فایل پی دی اف لیست کلیه دوره ها و مهارتهایی که یک کارآموز تانکرسازی باید

داشته باشد و طی کند آورده شده است.

این دوره ها شامل مباحث نظری و عملی می باشد. مهمترین مباحث دوره شامل موارد

زیر می باشند.

نقشه کشی صنعتی مقدماتی

انجام محاسبات ويژه تانکرسازی

اجرای سطح گسترده استوانه و جوشکاری های مربوطه

تهیه مخروط زیر و رو

اجرای درب بالای سیلو و دریچه های تخلیه

اجرای پایه های مخزن

ساخت نردبان و..

برای دانلود فایل روی لینک زیر کلیک کنید

tankersaz.pdf  حجم فایل 542 کیلو بایت

___________________________________________________________________________

 تانکرسازی چیست ؟

تانکرسازی ، حرفه ای هست که از مجموعه ای از حرفه ها و مشاغل اعم از صنایع فلزی ،نقشه کشی

،جوشکاری ،مهندسی ساخت و تولید و برشکاری ارتباط دارد.

یک تانکرساز خبره بایستی به کلیه مشاغل ذکر شده اشراف داشته باشد زیرا در صورتی که در یکی

از موارد کار به درستی انجام نشود کلیه مجموعه کار زیر سوال می رود و کار ناقص می ماند.

___________________________________________________________________________

دوستان عزیز شرکت تانکرسازی تهران کلیه محصولات خود را با تخفیف ويژه به فروش می رساند

لیست تخفیفات این مرکز به صورت زیر می باشند

تانکرها ی هوایی 15 درصد تخفیف

تانکرهای کششی 10 درصد تخفیف

مخازن پلی اتیلن 15 درصد تخفیف

تانکر ماشین 10 درصد تخفیف

 

 

___________________________________________________________________________

تانکرهای کارکرده و غیرقابل استفاده شما را به بهترین قیمت خریداریم. 09123018131 نیک فرد

___________________________________________________________________________

 تعویض و نصب مخازن هوایی

تعویض مخازن هوایی به صورتی انجام می شود که هیچ صدمه ای به آسیبی به مخزن وارد نمی شود

و کلیه مراحل کار با دقت کامل انجام می شود.

________________________________________________________________________

اندازه گیری تانکر در محل و طراحی نقشه تانکر و ساخت و نصب هرگونه مخزن در اندازه دلخواه

 توسط مرکز تانکرسازی تهران

________________________________________________________________________

 دوستان عزیز توجه داشته باشید که نحوه قرار گرفتن مخزن و تانکر در محل می تواند بر عمر تانکر

تاثیر مستقیم بگذارد.

________________________________________________________________________

 

بالا بردن عمر تانکر 

 دوستان همکار توجه داشته باشند در ساخت مخازن و تانکرهای مکعبی حتما بایستی زیر مخازن

شاسی کشی شود.همچنین برای اینکه تانکر شما عمر بیشتری داشته باشد حتما باید از شیر تخلیه جهت

رسوب گیری استفاده کنید.

_______________________________________________________________________

شرکت تانکر سازی تهران جهت جلوگیری ازیخ زدگی ، مخازن را  باروکش محافظ فلزی ولایه فوم پوشانده

ودر جوشهاراسندبلاس ورنگ اپکسی می پوشاند. این کار مانع از یخ زدن مايع داخل تانکر می شود .انجام

 این کار برای همه انواع تانکرها در فصل زمستان توصیه می شود.

______________________________________________________________________

نکات ايمنی جهت نصب و استفاده از انواع تانکر

- در هنگام حمل و نقل تانکر باید دقت شود که تانکر به درستی بر روی وسیله نقلیه بسته شود،

همچنین باید از وسیله نقلیه سالم و مناسب جهت حمل و نقل تانکر استفاده شود.

- هنگام نصب تانکر رعایت کلیه نکات ایمنی الزامی است همچنین باید تانکر به درستی در محل

نصب شده و از محکم بودن و تکان نخوردن تانکر در محل نصب اطمینان حاصل شود.

- تانکرها در معرض دمای بسیار زیاد قرار نگیرند.

- در دماهای بسیار پایین که باعث یخ زدگی مایع داخل تانکر می شود باید از پوشش عایق دورتادور

تانکراستفاده شود.

- در تانکرهایی که قابل اشتعال هستند مانند تانکر پلی اتیلن باید حتما دور از مکان های گرم و اشتعال

قرار بگیرند.

- در مورد تانکرهای هوایی باید از محکم بودن سازه ای که تانکر بر روی آن صنب شده است اطمینان

کافی حاصل شود.

 ___________________________________________________

تولید و فروش کانکسهای مسکونی

مرکز تانکرسازی تهران اقدام به تولید و فروش نوع جدید از کانکسهای مسکونی پیش ساخته  با ظاهری

بسیار زیباو مقاوم پیش نموده است.

کانکسهای فوق به دو صورت قابل حمل و غیر قابل حمل می باشند. کانکسهای قابل حمل را می توان به

راحتی به محل دلخواه انتقال داد.البته اینگونه کانکسها به دلیل قابل حمل بودن و استفاده از سازه درقسمت 

زیرین کانکس قیمت بالاتری دارند .

کانکسهای ساکن یا غیر قابل حمل تنها در محلی که ساخته می شوند مورد استفاده قرار می گیرند و

قابلیت حمل ندارند .اینگونه کانکسها از قیمت پایینتری نسبت به کانکسهای قابل حمل برخوردارند.

مزایای استفاده از کانکس نسبت به دیوار کشی و ساخت خانه به روش سنتی به شرح زیر می باشد.

-هزینه کم: ساخت اینگونه کانکسها هزینه بسیار کمتری نسبت به ساخت خانه به روش سنتی دارد.

-ایمن در برابر بلایای طبیعی :کانکسهای پیش ساخته به دلیل وزن بسیار کم و جنس مقاوم مقاومت

بسیار بالاتری در برابر بلایای طبیعی مانند سیل وزلزله دارند.

-قابلیت لوله کشی وسیم کشی-اینگونه کانکسها قابلیت لوله کشی آب و گاز  وهمچنین سیم کشی دارند.

-تعمیرات :تعمیر اینگونه کانکسها از هزینه بسیار کمتر و همچنین بسیار سریعتر از خانه های سنتی است.

درحال حاضر در اکثر کشورهای پیشرفته از اینگونه کانکسها برای ساخت منزل استفاده می شود.

 _________________________________________________________________________

 

 

برای مشاهده مطالب مربوط به مخازن پلی اتیلن اینجا کلیک کنید

 

 

اطلاعات تماس با مدیریت تانکرسازی تهران

مدیریت تانکرسازی تهران


نیک فرد

مدیریت

09123018131

کانال تلگرام

tm.tankersazitehran.com

ارسال پیام با واتس اپ

http://wa.me/+989123018131

تلفن

021-55832167

اطلاعات تماس

کیلومتر 4/5 اتوبان آیت اله سعیدی ،جنب تالار نور تهران ،گاراژ 110 تانکرسازی و مخزن سازی تهران

021-55832167

09123018131

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری    وب سایت: www.sitevaseo.ir