تولید و فروش تانکر ماشینی

تانکرهای ماشینی با کیفیت عالی و قیمت مناسب

نمونه کار تانکرهای ساخته شده در تانکرسازی تهران در خرداد ماه 1401

car water tanker5

car water tanker6

car water tanker9

car water tanker7

نصب تانکر بر روی ماشین

تانکر مخصوص ماشین، پس از ساخت باید بر روی ماشین نصب شود. این کار توسط جرثقیل انجام می‌شود. تانکرسازی تهران عمل نصب تانکر بر روی ماشین را در مجموعه خود و به‌صورت کاملاً ایمن انجام می‌دهد.

car water tanker8

car water tanker4

Manufacture of tanker parts11

 

جوشکاری تانکر ماشینی

جوشکاری تانکر ماشینی از پروسه‌های بسیار مهم است. به دلیل حرکت مداوم تانکر ماشینی و امکان برخورد و تصادف تانکر ماشینی، جوشکاری باید بسیار قوی و باکیفیت بالا انجام شود. مجموعه تانکرسازی تهران پروسه جوشکاری تانکر ماشینی را باکیفیت بالا و توسط کارشناسان زبده انجام می‌دهد.

car water tanker3

Manufacture of tanker parts

 

نمونه کار تولید تانکر ماشینی حمل گازوئیل

در تصاویر زیر تانکرهای ماشینی حمل گازوئیل را مشاهده می‌کنید. این تانکرها قرار است برای حمل گازوئیل برای امور سوخت‌رسانی استفاده شوند. این تانکرها در مجموعه تانکر سازی تهران در حال تولید هستند.

car water tanker2

مجهز به خط تولید تانکر ماشینی

تانکر سازی تهران با دارا بودن تجهیزات مختلف و زیرساخت کاملاً مجهز برای ساخت تانکر ماشینی، توانایی ساخت انواع تانکرهای ماشینی را دارد. ما دارای خط تولید تانکرهای ماشینی از کوچک‌ترین ابعاد تا بزرگ‌ترین هستیم.

cartanker new produce of tanersazitehran 2

برخی از تجهیزات ما به شرح زیر هستند.

دستگاه مونتاژ سر: دستگاه مونتاژ سر، که عمدتاً برای جوشکاری مونتاژ سر مخازن استفاده می‌شود، از گیره سر، پایه، مکانیسم گردش و، رول‌های تراش قابل تنظیم و جعبه کنترل الکتریکی تشکیل‌شده است. این دستگاه یک دستگاه جوش مخصوص را در ترکیب با دست‌کاری جوشکاری دروازه‌ای تشکیل دهد.

cartanker new produce of tanersazitehran 3

ماشین چرخش زنجیره‌ای: دستگاه چرخش زنجیر برای چرخاندن قطعه کار برای جوش به موقعیت موردنیاز استفاده می‌شود و از پیچ‌خوردگی و تغییر شکل قطعه کار در طول فرآیند جلوگیری می‌کند. این دارای مزایای ساختار ساده، عملیات راحت، نگهداری آسان، ظرفیت باربری بالا، آلودگی کمتر و غیره است.

ابزار جوش مونتاژ بشکه: این ابزار برای جوش مونتاژ بشکه‌های اختلاط استفاده می‌شود و ورق فولادی و پروفیل را به‌صورت لب‌به‌لب با استحکام بالا ایجاد می‌کند. قبل از مونتاژ، برای کارگران راحت است که لایه مارپیچی را در داخل پوسته جوش داده و همچنین نقش سفت کردن خارجی را ایفا کنند تا از تغییر شکل جوشکاری جلوگیری شود.

وسیله نقلیه بالابر هیدرولیک: وسیله نقلیه بالابر هیدرولیک دارای ارتفاع اولیه کم، استحکام بالا است و برای تعمیر و نگهداری تانکر مناسب است. این وسیله در طول پروسه ساخت تانکر مورداستفاده قرار می‌گیرد. نه‌تنها می‌توان از آن به‌عنوان یک وسیله نقلیه معمولی حمل‌ونقل مسطح استفاده کرد، بلکه عملکرد بالابر هیدرولیکی را نیز دارد، و آن را به یک تجهیزات حمل‌ونقل ایدئال برای خط تولید کامیون میکسر بتن، خط تولید خودرو فله بتن و سایر خطوط تولید بشکه تبدیل می‌کند.

cartanker new produce of tanersazitehran 4

جرثقیل‌های سقفی و دروازه‌ای: جرثقیل‌های سقفی و دروازه‌ای برای جابه‌جایی قطعات سنگین و نیمه سنگین در طول پروسه تولید و مونتاژ استفاده می‌شوند.

جوشکاری در تانکر ماشینی

اهمیت جوشکاری در تانکرهای ماشینی

انجام جوشکاری صحیح در تانکرهای ماشینی اهمیت زیادی دارد. به‌خصوص اینکه برخی از این تانکرها برای حمل سوخت استفاده می‌شوند. جوشکاری‌های تانکرهای ماشینی باید به‌صورت کاملاً اصولی و استاندارد انجام شود. همچنین در دوره‌های مختلف باید این جوشکاری بررسی و کنترل شود.

مجموعه تانکر سازی تهران از بهترین تجهیزات و تکنسین‌های جوشکاری در امر جوشکاری تانکرهای ماشینی استفاده می‌کند.

tankersazitehran.com1410116 5

tankersazitehran.com1410116 7

 

 

 

نصب تانکر ساخته شده بر روی ماشین

پس از ساخت تانکر ماشینی لازم است که تانکر بر روی ماشین نصب شود. این کار با استفاده از جرثقیل و زیر نظر سازنده تانکر و نصاب‌ها انجام می‌شد. در تصاویر زیر نصب تانکر بر روی یک دستگاه ماشین را مشاهده می‌کنید.

tankersazitehran.com1410116 6

tankersazitehran.com1410116 90

tankersazitehran.com1410116 12

 

تولید تانکر با بهترین انواع ورق

ما در ساخت تانکرهای ماشینی خود از بهترین انواع ورق‌های فلزی استفاده می‌کنیم. ما تانکرهای ماشینی خود را با ورق‌های فلزی گالوانیزه و ورق‌های استیل تولید می‌کنیم.

tank construction 1

تولید تانکر ماشینی

در این مجموعه تانکرهای ماشینی مدرن با بهترین مواد اولیه تولید می شود.

tankersazitehran 12

کلیه تانکرهای ماشینی با گارانتی معتبر 2 ساله فروخته می شوند.

ارتقاء تانکرهای ماشینی

ارتقاء تانکر ماشینی

تانکرهای ماشینی قطعات مختلفی دارد. برخی از قطعات، قطعات اصلی تانکر هستند. برخی نیز صرفاً برای افزایش ایمنی و کیفیت استفاده تانکر، به تانکر اضافه می‌شوند. ممکن است در برخی موارد مشتری تانکر ماشینی ساده‌ای خریده باشد و پس از مدتی بخواهد آن را ازلحاظ ایمنی و کیفیت ارائه دهد. برای انجام این امور نیاز هست که یک تانکر سازی امور ارتقاء کیفیت و ایمنی را انجام دهد.

مجموعه تانکر سازی تهران امور ارتقاء انواع تانکرهای ماشینی ساخته‌شده توسط این مجموعه و یا تولیدشده توسط سایر شرکت‌ها را انجام می‌دهد.

نمونه کارتانکر ماشینی

تصویر زیر یکی از نمونه کارها تانکر گالوانیزه تولید شده توسط تانکرسازی تهران است.

tank construction 3

تعمیر تانکر ماشینی

تعمیر تانکر ماشینی

تانکرهای ماشینی ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر داشته باشند. تصادف، برخورد اجسام با تانکر و پوسیده شدن تانکر از عواملی هست که باعث خرابی تانکر می‌شود. در این صورت تانکر نیاز به تعمیر پیدا می‌کند. تعمیرات تانکر بایستی توسط تعمیرکاران مجرب انجام شود. تعمیرکار پس از بازدید و مشاهده مشکل اقدام به ارائه راهکار مناسب برای تعمیر تانکر می‌کند.

ما در کنار تولید تانکرهای ماشینی خدمات تعمیر تانکرهای ماشینی را نیز انجام می‌دهیم.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.