تولید تانکر هوایی

با تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته

بهترین تولید کننده تانکر هوایی در تهران

ما یکی از برترین تولیدکنندگان تانکرهای هوایی در کشور هستیم.تانکرهای هوایی تولید شده در تانکرسازی تهران برای مصرف کنندگان در تهران و سراسر کشور ارسال می شود.

در حال ساخت قطعات تانکر هوایی 35000 لیتری در تانکرسازی تهران

قیمت تانکر هوایی

تانکر هوایی از گران‌قیمت‌ترین تانکرها است. حداقل قیمت تانکرهای هوایی تولیدشده در تانکر سازی تهران معادل 45 میلیون تومان است؛ این قیمت برای کوچک‌ترین تانکر هوایی تولیدشده توسط تانکر سازی تهران است.

قیمت تانکر هوایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. تناژ تانکر، نوع ورق‌های تانکر، ارتفاع تانکر، نوع بوشن و قطعات مورداستفاده در تانکر، محل نصب تانکر و... از عواملی هستند که در قیمت نهایی تانکر هوایی تأثیرگذار هستند.

produce water tower tank

قیمت تانکر هوایی دست‌دوم

خرید محصولات دست‌دوم از راهکارهای مؤثر در صرفه‌جویی در هزینه است؛ البته محصولات دست‌دوم سالم. تانکرهای هوایی از محصولات هستند که خریدوفروش دست‌دوم این محصولات بسیار انجام می‌شود. یکی از موارد پراستفاده این تانکرها، استفاده در شرکت‌ها و املاک شخصی است. بسیار دیده‌شده است که شخصی که صاحب کسب‌وکار است، تانکر را سفارش داده و پس از مدت کوتاهی به دلایل مختلف دیگر نیازی به استفاده از آن ندارد؛ لذا آن را به فروش می‌رساند.

با توجه به اینکه تانکرهای هوایی محصولات گران‌قیمتی هستند، قیمت تانکرهای هوایی دست‌دوم تفاوت قابل‌ملاحظه‌ای با تانکر هوایی نو دارد. برای  بررسی قیمت یک تانکر هوایی دست‌دوم بسیار ضروری است که  قیمت نمونه آکبند همان تانکر را به دست آورید. با محاسبه اختلاف قیمت این دو و بررسی مدت‌زمان کارکرد و سالم بودن تانکر متوجه خواهید شد که آیا فروشنده برای تانکر دست‌دوم قیمت مناسبی ارائه کرده است یا خیر. اما بررسی سالم بودن و مدت‌زمان کارکرد تانکر به چه صورت انجام می‌شود. این مورد مقداری تخصصی است و بررسی آن باید  توسط کارشناسان صنعت تانکرسازی انجام شود.

 

نمونه کار تانکر هوایی ساخته شده توسط تانکرسازی تهران

در تصویر زیر یک عدد تانکر آب هوایی را مشاهده می‌نمایید. این تانکر توسط مجموعه تانکر سازی تهران و با ظرفیت ۳۰۰۰۰ لیتر برای یک مرکز تجاری در شهر تهران ساخته‌شده است؛ این تانکر هوایی دارای پایه‌های ۶ متری است؛ این تانکر مقاومت بالایی در برابر ضربه، پوسیدگی، وزش باد و ... دارد.

tower water tank 2

در تصویر زیر تانکر هوایی ساخته‌شده را مشاهده می‌کنید که بر روی یک کفی بارگیری شده و آماده ارسال برای مشتری است.

water tower tank in tehran

 

 

مدت‌زمان ساخت و نصب تانکر هوایی

مدت‌زمان ساخت و نصب تانکر هوایی توسط تانکر سازی تهران 15 تا 30 روز است. این مورد به عواملی همچون اندازه تانکر هوایی، محل نصب و شرایط تولید دارد. بالطبع هرچقدر حجم تانکر بزرگ‌تر بوده و دارای ارتفاع بیشتر باشد، مدت‌زمان بیشتری صرف ساخت آن خواهد شد. شرایط محل نصب نیز مهم است. برای مثال نصب تانکر هوایی در شهر تهران (به دلیل نزدیکی به محل شرکت) سریع‌تر از نصب تانکر در شهر ارومیه انجام می‌شود. شرایط تولید نیز مهم است. درصورتی‌که مجموعه چند تانکر و مخزن در دست‌ساخت داشته باشد، بالطبع زمان ساخت سفارش‌های جدید به عقب خواهد افتاد.

اهمیت تانکرهای هوایی در مناطق شهری

آیا تابه‌حال "نبود آب" را تجربه کرده‌اید؟

آیا تابه‌حال شیر آب خود را بازکرده‌اید و متوجه شده‌اید که آب از آن خارج نمی‌شود؟ اگر آب خود را از یک سیستم آب شهری تهیه می‌کنید، احتمالاً پاسخ "نه" است. ما همیشه قطع برق‌داریم. تلویزیون کابلی اغلب خاموش می‌شود. اگرچه کمتر رایج است، اما سیستم تلفن هرچند وقت یک‌بار از کار می‌افتد، و اکنون دریافت پیام "تمام مدارها مشغول است" هنگام برقراری تماس‌های راه دور معمول است. اما آب در هر شهر یا حومه همیشه وجود دارد. فشار آب بسیار قابل‌اعتماد است. یک دلیل بزرگ برای این سطح از قابلیت اطمینان، تانکر هوایی است. همه‌جا تانکرهای آبی را می‌بینید، به‌خصوص اگر در یک منطقه مسطح پر از شهرهای کوچک زندگی می‌کنید. هر سیستم آبی یک یا چند تانکر هوایی دارد. در این مقاله به نحوه عملکرد برج تانکرهای هوایی آب می‌پردازیم.

 تانکر هوایی، مخزن و پمپ برج آب وسیله‌ای فوق‌العاده ساده است. اگرچه تانکرهای آب در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند، اما همه آن‌ها یک کار را انجام می‌دهند: یک تانکر هوایی آب به‌سادگی یک مخزن بزرگ و مرتفع آب است. به‌عنوان‌مثال، تانکر آب نشان داده‌شده در زیر را در نظر بگیرید.

تانکر آبی که در تصویر چپ می‌بینید حدود 165 فوت (50 متر) ارتفاع دارد. تانکرهای آب برای تأمین فشار آب هستند. هر فوت ارتفاع 0.43 PSI پوند بر اینچ مربع فشار ایجاد می‌کند.

tower tanker3

یک منبع آب شهری معمولی بین 50 تا 100 PSI کار می‌کند (تجهیزات اصلی حداقل به 20 تا 30 PSI نیاز دارند). تانکر آب باید به‌اندازه‌ای بلند باشد که بتواند آن سطح فشار را به تمام خانه‌ها و مشاغل در منطقه نصب تانکر برساند. بنابراین تانکرهای آب معمولاً در ارتفاعات قرار دارند و به‌اندازه کافی بلند هستند تا فشار لازم را تأمین کنند. در مناطق تپه‌ای، گاهی اوقات می‌توان یک برج را با یک مخزن ساده که در بلندترین تپه منطقه قرار دارد جایگزین کرد. مخزن یک تانکر آب معمولاً بسیار بزرگ است. یک استخر معمولی درون زمینی در حیاط‌خلوت شخصی ممکن است چیزی حدود 20000 یا 30000 گالن را در خود جای دهد (این مقدار آب زیادی است!) و یک تانکر آب معمولی ممکن است 50 برابر این مقدار را در خود جای دهد! به‌طورمعمول، مخزن یک برج آب به‌اندازه‌ای است که در حدود یک روز آب را برای جامعه‌ای که تانکر خدمات‌رسانی می‌کند، در خود جای دهد. اگر پمپ‌ها از کار بیفتند (مثلاً در هنگام قطع برق)، برج آب آن‌قدر آب را در خود نگه می‌دارد که برای حدود یک روز جریان را حفظ کند.

 

 یکی از مزایای بزرگ یک تانکر آب این است که به شهرداری اجازه می‌دهد تا پمپ‌های خود را برای متوسط ​​و نه اوج تقاضا اندازه‌گیری کند. که می‌تواند در هزینه‌های یک جامعه صرفه‌جویی زیادی کند. بگویید که مصرف آب برای یک ایستگاه پمپاژ به‌طور متوسط ​​500 گالن آب در دقیقه (یا 720000 گالن در طول یک روز) است. زمان‌هایی در طول روز وجود دارد که مصرف آب بسیار بیشتر از 500 گالن در دقیقه است. به‌عنوان‌مثال، صبح‌ها، بسیاری از مردم تقریباً در همان ساعت (مثلاً 7:00 صبح) از خواب بیدار می‌شوند تا به سرکار بروند. آن‌ها به حمام می‌روند، دوش می‌گیرند، دندان‌های خود را مسواک می‌زنند و غیره. تقاضای آب ممکن است در ساعت 7 صبح به 2000 گالن در دقیقه برسد -- تفاوت هزینه زیادی بین پمپ 500 گالن در دقیقه و 2000 گالن وجود دارد. در این صورت، شهرداری می‌تواند یک پمپ 500 گالن در دقیقه خریداری کند و به برج آب اجازه دهد تا اوج تقاضا را تأمین کند. در شب، زمانی که تقاضا به‌طورمعمول به صفر می‌رسد، پمپ می‌تواند تفاوت را جبران کند و تانکر آب را دوباره پر کند.

 در بیشتر شهرها، آبی که مردم می‌نوشند از یک چاه، یک رودخانه یا یک مخزن (معمولاً یک دریاچه محلی) می‌آید. آب در یک تصفیه‌خانه تصفیه می‌شود تا رسوبات (از طریق فیلتراسیون و/یا ته نشینی) و باکتری‌ها (معمولاً با ازن، اشعه ماوراءبنفش و کلر) حذف شود. خروجی تصفیه‌خانه آب، آب شفاف و بدون میکروب است. یک پمپ بالابر، آب را تحت‌فشار قرار می‌دهد و آن را به لوله‌های تغذیه‌کننده اولیه سیستم آب می‌فرستد.

 

  تانکر آب به‌سادگی به فیدرهای اولیه متصل می‌شود: اگر پمپ، آب بیشتری از نیاز سیستم آب تولید کند، آب اضافی به‌طور خودکار به مخزن جریان می‌یابد. اگر جامعه بیش ازآنچه پمپ می‌تواند تأمین کند تقاضای آب دارد، آنگاه آب برای رفع نیاز از مخزن خارج می‌شود.

تانکرهای آب در بالای ساختمان‌ها یک ویژگی مشترک در بسیاری از شهرها است. در یک شهر، ساختمان‌های بلند اغلب نیاز به حل مشکلات فشار آب خوددارند. ازآنجایی‌که ساختمان‌ها بسیار بلند هستند، اغلب از ارتفاعی فراتر می‌روند که فشار آب شهر می‌تواند تحمل کند. بنابراین یک ساختمان بلند پمپ‌های مخصوص به خود را خواهد داشت

استفاده از تکنولوژی های نوین در ساخت تانکر

در زیر چند مورد از استفاده از تکنولوژی‌های جدید و نوین در  طراحی و ساخت تانکر آب هوایی را بررسی می‌کنیم.

۱. استفاده از مواد نوین: استفاده از موادی همچون بتن پلیمری، فولاد ضدزنگ و یا پوشش‌های سیلیکونی می‌تواند عمر مفید تانکر آب برجی را افزایش دهد.

۲. افزایش کارایی با استفاده از تکنولوژی‌های جدید: استفاده از سیستم‌های هوشمند می تواند به کاهش هزینه های نگهداری و بهبود کارایی تانکر آب برجی کمک کند.

۳. طراحی بهینه: طراحی مناسب با توجه به شرایط محیطی و نیازهای کاربری می تواند در بهبود کارایی و صرفه جویی در هزینه ها مؤثر باشد.

۴. استفاده از سیستم های خنک کننده: استفاده از سیستم های خنک کننده به جای تنها استفاده از تانکر آب برجی، می تواند در کاهش مصرف انرژی و هزینه های مربوط به سیستم تهویه مطبوع کمک کند.

۵. توسعه سیستم های مانیتورینگ: توسعه سیستم های مانیتورینگ و کنترل، امکان شناسایی و رفع خطاهای سیستم را بهبود می بخشد و باعث کاهش هزینه های نگهداری می شود.

ساخت تانکر هوایی در ابعاد مختلف

نمونه تانکر هوایی 20000 لیتری ساخته شده در تانکرسازی تهران

تانکرهای هوایی ازلحاظ نوع ساخت جزو پیچیده‌ترین تانکرها و ازلحاظ قیمت جزو گران‌قیمت‌ترین تانکرهای آب است. تانکرهای هوایی معمولاً برای ذخیره آب استفاده می‌شود. حجم بالا و سرعت انتقال آب از تانکر آن را به گزینه‌ای بی‌بدیل و کالایی استراتژیک برای مکان‌های خاص و مهم تبدیل کرده است.

ما با ارائه سازه‌های مهندسی و تولید محصولات باکیفیت و منحصربه‌فرد خود از بهترین تولیدکنندگان تانکرهای هوایی در ایران هستیم.

به دلیل ساختار خاص تانکر هوایی، این تانکر از محصولاتی هست که می‌تواند خطرساز باشد. ما در تولید تانکرهای هوایی رعایت ساختار ایمنی محصول را در دستور کار خود قرار می‌دهیم.

tank construction 5

تولید تانکر هوایی

تولید تانکر هوایی

تولید انواع تانکرهای هوایی در تهران با مناسب ترین قیمت

 

فروش تانکر هوایی

فروش تانکر هوایی

فروش تانکرهوایی در تهران و سراسر کشور با قیمت مناسب

تعمیر تانکر هوایی

تعمیر تانکر هوایی

تعمیر تانکر هوایی در تهران و شهرستان ها به صورت تضمینی

Image

انتقال و نصب تانکر هوایی

ارسال تانکر هوایی تولید شده در تاریخ 1400/03/01 برای مشتری

تانکر هوایی زیر در تاریخ 1400/03/01 توسط مجموعه تانکرسازی تهران ساخته شد. در تصویر زیر ارسال این تانکر برای مشتری را مشاهده می‌نمایید.

tankersazitehran.com14000311 65

مخازن هوایی با ارتفاع پایه 12 متر و مخزن 4 متر (مجموعا 16 متر )را می توان با یک کفی تریلی حمل کرد(طول کفی تریلی با کشویی آن در حدود 14 متر می باشد).در کل بر روی کفی تریلی نمی توان لوازم تانکرهای هوایی بیش از 16 متری قرار داد.در این صورت مخزن در کارگاه تولید و مونتاژ می شود و توسط یک تریلی به محل نصب برده می شود.در نهایت توسط جرثقیل بر روی فونداسیون نصب می گردد.

مخازنی هستند که ظرفیت بیشتری دارند و پایه های آنها نیز بزرگتر است.از این رو پایه های این مخازن به صورت جداگانه ساخته می شود.مخزن نیز به صورت جداگانه ساخته می شوند.در نهایت مخزن و پایه ها توسط دو یا سه تریلی به محل نصب برده می شود .در نهایت پایه ها و مخازن در محل مونتاژ شده و توسط جرثقیل نصب می شود.

tankersazitehran 17

اما مخازن 50000 لیتری و مخازن بالاتر از آن را نمی توان با کفی منتقل کرد.حتی اگر این مخازن دارا پایه هایی با طول کمتر از 12 متر باشند.در این مخازن ،حجم مخزن بیش از اندازه ترافیک خواهد بود.در واقع با بار زدن این مخازن ،بدنه های مخزن از کناره های کفی بیرون می زند.این مخازن حتما بایستی در محل نصب ساخته شوند.دلیل این امر این هست که مخازن بالای 50000 لیتر به صورت 6 پایه ساخته می شوند.پایه های این مخازن از سایز لوله های 20 اینچ به بالا و لوله های رفت و برگشت سرریز 4 اینچ به بالا و بادبند 3 اینچ و نردبام 1 اینچ و پاگرد آج دار و لوله های رفت و برگشت با کاور همه در کارگاه مشتری ساخته می شود.در نهایت مخزن سمبلانس می شود و زنگ زدایی می شود.در نهایت بیرون مخزن پس از انجام یک دست ضد زنگ بر روی مخزن ،دو دست رنگ کاری بر روی پایه ها و مخزن انجام می شود.پس از تمام شدن پروسه تولید ،مخزن و پایه های مونتاژ می شوند و توسط جرثقیل نصب می گردند.

برای رنگ کاری داخل مخزن فقط از رنگ اپوکسی استفاده می شود.در داخل مخزن به هیچ عنوان از رنگ های روغنی و ضد زنگ استفاده نمی شود.داخل مخزن سه دست رنگ اپوکسی خورده می شود.

tankersazitehran.com14000311 45

tankersazitehran.com14000311 56

tankersazitehran.com14000311 63

tankersazitehran.com14000311 33

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.