کیلومتر 4/5 اتوبان آیت اله سعیدی ،جنب تالار نور تهران ،گاراژ 110 09123018131 گروه صنعتی تانکر سازی و مخزن سازی تهران

برای بازگشت به صفحه اصلی سایت اینجا کلیک کنید.

شکل های مختلف مخزن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن در شکل های هندسی مختلفی  تولید می شوند.مخازن افقی ،عمودی ،ایستاده ،قیفی و... از جمله شکل های شناخته شده مخازن پلی اتیلن می باشد.

جلبک زدن مخازن پلی اتیلن

جلبک زدن یکی از مشکلات اساسی است که ممکن است در مخازن پلی اتیلن پیش آید.در صورتی که مخزنی جلبک بزنید دیگر قابل استفاده نخواهد بود.در صورتی که در مخزن پلی اتیلن جلبک ایجاد شود حتی با چند بار تخلیه و شستشو ، به هیچ وجه نمی توان مانع جلبک زدن مجدد مخزن پلی اتیلن شد.تاکید می کنیم حتی در صورتی که مخزن چندین بار شسته شود باز هم جلبک خواهد زد.پس هنگام خرید مخزن حتما مخازنی خرید کنید که مواد اولیه آن ضد جلبک و ضد قارچ باشد.

در مخازن معمولی که مواد تشکیل دهنده آن ضد جلبک نیستند در صورتی که بخواهیم مخزن جلبک نبندد بایستی هر چندماه یک بار مخزن را کاملا خالی کرده و شخصی به داخل مخزن برود و کف مخزن را با مواد شوینده کاملا بشوید و سپس از آن استفاده کنند.متاسفانه در حال حاضر بسیاری از مخازن پلی اتیلن که در بازار موجود است مخازن ضد قارچ نیست ولی بسیاری از فروشندگان این مخازن را به عنوان مخازن ضد قارچ به فروش می رسانند.

به مشتریان عزیز توصیه می شود همواره از مراکز معتبر تولید کننده و فروشنده مخازن پلی اتیلن مخزن خریداری نمایید.همچنین صورتی که فروشندده عنوان کرد مخزن ضد جلبک هست درخواست کنید که این مورد در فاکتور قید شود و مخزن را به صورت تظمینی خریداری کنید.

تولید ،فروش و نصب مخزن پلی اتیلن در تهران و سراسر کشور

روزبه روز اهمیت استفاده از مخازن پلی اتیلن نمایان می شود.قیمت ارزان،وزن کم و قابلیت تولید در اندازه های مختلف از جمله ويژگی هایی است که استفاده کنندگان از مخازن و تانکرهای آب را به سمت و سوی استفاده از این مخازن کشانده است.تولید مخازن پلی اتیلن امری بسیار ارزشمند و مهم است که توسط مهندسین و تکنسین های مجموعه تانکرسازی تهران انجام  می شود.

به منظور تولید مخازن پلی اتیلن ، قالبهایی با طرح ها و اندازهای  مشخصی تولید می شوند و سپس مواد پلیمر به داخل این قالب ها تزریق می شود.جنس قالبهای مخازن پلی اتیلن از نوع فولاد می باشد.در انجام تزریق ،مواد همانند خمیر داغ از بالای دستگاه و توسط شیرهای پنوماتیک به داخل قالب تزریق می شود و توسط فشار باد در داخل قالب ،مواد شکل قالب را به خود می گیرند و ادامه مواد قیچی شده و به عنوان ضایعات می باشند.پس از سرد شدن و شکل گرفتن مواد داخل، قالب ها از هم جدا می شوند.معمولا قالبهایی که برای تولید مخزن پلی اتیلن استفاده می شوند یک شکل هستند مگر در برخی مواقع که نتوان شکل مورد نظر را توسط یک قالب ایجاد کرد.در این موارد به ناچار از دو یا چند قالب استفاده می شود.

در تهیه خمیر پلی اتیلن خالص بودن مواد در کیفیت مخازن تاثیر بسیار زیادی دارد.مواد اولیه مخازن پلی اتیلن معمولا وارداتی هستند و این مخازن ضد جلبک و ضد قارچ می باشند.

مخازن پلی اتیلن با کیفیت معمولا تا 10 سال یا بیشتر دوام دارند.عمده خرابی های مخزن پلی اتیلن مربوط به سوراخ شدن می باشد .مخازنی که از پلاستیک های ضایعاتی تولید شده باشد به نسبت عمر و کیفیت کمتری دارند.این نوع مخزنی از پلاستیک های ضایعاتی در آن استفاده می شود  در صورتی که سوراخ هم نشوند در طول زمان جلبک می بندند.

بزرگترین فروشنده مخازن پلی اتیلن در تهران

اخیرا اداره آب کلیه مشترکین آب اعم از مشترکین خانگی وشرکتی را موظف کرده تا قبل از پمپ یک مخزن آب نصب کنند .یکی از دلایل این امر این است که برخی از مشتریکن از پمپ های فشار قوی استفاده می کنند و باعث کم شدن فشار آب سایر مشترکین می شوند.این مدل ،روشی بهینه برای مصرف آب است. مخزن آب مزبور بایستی از نوع پلی اتیلن باشد .

با توجه به اینکه پمپ در پارکینگ خانه ها قرار دارد و مخزن باید در کنار پمپ باشد،مخزن باید به گونه ای طراحی شود تا در کنار ذخیره میزان کافی آب فضای کمی را نیز اشغال کند. .مجموعه تانکرسازی تهران با اشراف بر این موضوع و اینکه استفاد از مخازن پلی اتیلن جهت آب شرب روز به روز در حال افزایش است اقدام به راه اندازی خط تولید مجزا برای تولید مخزن پلی اتیلن نموده است.

مجموعه تانکرسازی تهران بزرگترین فروشنده مخازن پلی اتیلن در استان تهران می باشد.

برای ورد به صفحه اصلی سایت کلیک کنید

 

مخزن پلی اتیلن سه لایه

اکثر مخازن پلی اتیلن که در این مجموعه تولید می شوند مخزن سه لایه هستند.به این صورت که عمل تزریق مواد به داخل قالبهای فلزی سه مرتبه انجام  می شود .در مواد اولیه مخازن پلی اتیلن تانکرسازی تهران بیشتر از مواد نانو استفاده می شود.

ظرفیت مخازن پلی اتیلن از 500 لیتر الی 20000 لیتر می باشد.مخازن تولید شده توسط تانکرسازی تهران مقاوم در برابر اشعه های خورشید هستند.مقاوم بودن مخزن در مقابل نور خورشید موجب جلوگیری از ایجاد قارچ و جلبک در مخزن می شود.همچنین این قابلیت از گندیدن آب در مخزن جلوگیری می کند.

مخازن پلی اتیلن تولید شده در تانکرسازی تهران مقاومت بالایی در مقابل گرما و سرما دارد.این مخازن در مقابل سرمای منفی سی درجه و مثبت هفتاد درجه مقاوم هستند.به صورتی که اگر حتی دما به منفی 30 درجه برسد و آب مخزن یخ بزند،مخزن ترک بر نمی دارند.همچنین اگر دمای آب درون مخزن به حد جوش هم برسد مخزن مقاومت خود را حفظ می کند.

متاسفانه در برخی موارد از مواد اولیه ایرانی نامرغوب جهت تولید مخزن پلی اتیلن  استفاده می شود .این مواد بیشتر از بازیافت پلاستک های خشک یا همان لاک تولید می شوند.استفاده از این نوع مواد اولیه باعث می شود که مخزن به سرعت قارچ و جلبک بزند.

مخازن پلی اتیلن تولید شده در تانکرسازی تهران دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشند و پنج سال ضمانت دارند.

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد سطح کف مخزن پلی اتیلن باید تراز باشد تا فشار مایع بر روی کف مخزن پلی ایتلن تقسیم شود.

قیمت مخزن پلی اتیلن

قیمت مخزن پلی اتیلن نیز مانند سایر کالاهایی که در کشور تولید می شود با نوسانات بسیاری همراه است.مهم ترین دلیل نوسان قیمت مخزن پلی اتیلن نوسان قیمت ارزمی باشد.جدا از نوسانات قیمت ارز برای محاسبه قیمت مخزن پلی اتیلن بایستی آمار و اندازه های دقیق مخزن و همچنین نوع و کیفیت مخزن اعلام شود تا محاسبات انجام شده وقیمت اعلام شود.از این رو این مجموعه پس از دریافت اندازه ها و امار دقیق مخزن پلی اتیلن مورد نیاز اعلام قیمت می کند و قیمت اعلام شده در فاکتور تنها 1 روزکاری اعتبار دارد.

 

شکل های مختلف مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتینل اشکال و شکل های مختلفی دارند .برای مثال مخازن پلی اتیلن افقی در شکل های بیضی ،اشمیتس ،استوانه ای ،لوزی و ... تولید می شوند.هر کدام از این اشکال جهت مصارف خاصی به کار می روند.

مخازن بیضی و اشمیتس جهت نصب روی ماشین و شاسی به کار می روند.

مخازن پلی اتیلن لوزی و سه گوش جهت استفاده در زیر پله های مجتمع و ساختمان به کار می رود.

مخازن پلی اتیلن چهار گوش جهت حمل مواد شیمایی و سمی استفاده می شوند. برای حفظ امنیت بیشتر در این مخازن از کاور فلزی استفاده می شود.

نکته:مخازن پلی اتیلن را به هیچ عنوان نمی توان در خاک دفن کرد.

مخزن پلی اتیلن افقی و عمودی:

مقاوم ترین نوع مخازن پلی اتیلن مخازن پلی اتیلن افقی هستند .همانطور که پایه های این نوع مخازن تنیده شده موجب می شود که مخازن پلی اتیلن مقاومت بیشتری داشته باشند.در مخازن پلی اتیلن  عمودی چون مخزن سایه نگهدارنده ندارد همان سطح زیر مخزن کار پایه های نگهدارنده را انجام می دهد .از این رو سطح زیر مخزن باید کاملا صاف باشد و هیچگونه برآمدگی ویا شیب نداشته باشد.

تجهیزات مورد استفاده در ساخت مخزن پلی اتیلن

در ساخت و تولید مخازن پلی اتیلن از تجهیزاتی بسیاری استفاده می شود. در زیر نام برخی از این تجهیزات را ذکر می کنیم.

-قالب مخصوص ساخت مخزن

-مواد پلیمر

-دستگاه حرارتی

-دستگاه خنک کننده مواد

-دستگاه تزریق مواد به قالب

 

تانکر یدک کش 
امروزه اکثر مایعات خوراکی و شیمیایی را از مخزن های یدک کش استفاده میکنند و این نوع تانکر ها انواع و اشکال مختلفی دارند از جمله : یدک کش هزار لیتری،با شاستی ناودانی 10،و توپی و رینگ و لاستیک نیسان ، اکسل دوبل فابریک نیسان ، و تانکر با ورق 3 میل گالوانیزه دارای موج گیر و بوشن های خروجی و پمپ مکش جهت انتقال مایع از مخزن به محل استفاده و این تانکر دارای فنر های مناسب جهت عبور از جاده های خاکی و .....میباشد و همینطور مخزن های با حجم بالا تر را از شاستی چهار چرخ استفاده میکنند.
 

 تانکر و مخازن ماشینی 

برای افزایش عمر تانکر بایستی قبل از استفاده مخزن از دستگاه  سندبلانس و مسواره کاملا زنگ زدایی شود و پس از شست و شو با تینر از رنگ اپوکسی بهداشتی به صورت سه دست (150 میکرون ) پوشانده شود. در این صورت تمام مخزن های هوایی و مخزن های ماشینی و همینطور تانکر زخیره ی آب آشامیدنی مقاومتشان در برابر زنگ زدگی افزایش پیدا میکند. این شرکت که سازنده ی انواع تانکر و مخازن زمینی و تانکر هوایی و تانکر ماشینی میباشد تمامی محصولات خود را که جهت آب شرب استفاده میشود با رنگ اپوکسی و سندبلانس میپوشاند و کار خود را ضمانت میکند 


مخازن حمل اسید

مخازن و تانکرهای حمل اسید انواع مختلفی دارند مخازن پلی اتیلن و مخازن استیل ضد اسید دو مورد از مخازنی است که بیشترین استفاده در حمل اسید را دارند.مخازن پلی اتیلن در مقالات قبلی به تفضیل توضیح داده شدند.ساخت مخزن ضد اسید با مخزن پلی اتیلن به این صورت است که ابتدا مخزن پلی اتیلن برای نگهداری اسید ساخته  و آماده می شود و سپس یک مخزن گالوانیزه مانند روکشی بر روی این مخزن قرار می گیرد.دلیل استفاده از روکش فلزی در مخزن اسید این است که به الطبع مخازن حمل اسید بر روی ماشین نصب می شوند و  مخزن پلی اتیلن را نمی توان به صورت مستقیم بر روی ماشین سوار کرد از این رو یک روکش فلزی به صورت کامل آنرا پوشانده و رو آن نصب می شود .در واقع این نوع مخزن حمل اسید دو مخزن هستند که مخزن داخلی پلی اتیلن که اسید در داخل آن ریخته می شود و نگهدارنده اسید می باشد و مخزن بیرونی که بیشتر نقش روکش را دارد و از نوع فلزی و گالوانیزه می باشد.

نوع دیگر مخزن حمل اسید مخازن ساخته شده با ورق استیل ضد اسید می باشند.در مخازن استیل حمل کننده اسید همانطور که از نام این مخازن پیداست جنس ورق کارشده حتما بایستی از  نوع استیل 316l یا ST37 باشد.مواد اسید خورندگی بالایی دارد و این نوع ورق در مقابل اسید بسیار مقاوم می باشد.در این نوع مخازن برخلاف مخازن نوع پلی اتیلن -گالوانیزه حمل اسید ،تنها یک مخزن استفاده می شود.در تولید مخازن اسید هرگز از ورق های گالوانیزه استفاده نمی شود.

البته از مخازن استیل برای حمل سایر مایعات نظیر شیر ،آب لیمو ،شربت ،روغن و ... نیز استفاده می شود.

___________________________________________________________________

روشهای نوین تانکرسازی و مخزن سازی

پیشرفت علم در صنعت تانکرسازی نیز  تاثیر خود را نشان داده و امروزه روش تانکرسازی و مخزن سازی سنتی دیگر جوابگوی نیازهای بازار نیست و صنعتگران تانکرسازی باید به دنبال نوسازی دستگاههای خود جهت تولید تانکرهای مقاوم تر و بروزتر و مدرن تری باشند .با نوسازی دستگاههای تانکرسازی در زمینه جوشکاری ،قالب گیری و برش قطعات شاهد تغییرات شگرف در محصول نهایی خواهید بود.

در ضمن دوستان تانکرساز و مخزن ساز در صورت نداشتن سرمایه کافی برای  خرید دستگاههای مزبور می توانند قطعات خود را به شرکت تانکرسازی تهران ارسال کرده و هر کدام از مراحل ساخت تانکر مورد نیاز  مشتری در این مرکز انجام شده و تحویل مشتریان خود نمایند.

__________________________________________________________________

استخدام نصاب تانکر و مخزن در تانکرسازی تهران

تانکرسازی تهران درصدد همکاری با تعدادی نصاب تانکر و مخزن در تهران و شهرستانها به صورت موردی می باشد .علاقه مندان به همکاری می توانند با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایند.

______________________________________________________________

کاربرد ورق 316 در تولید تانکر و مخزن

ورق های 316 از جنس استیل می باشند که در تولید تانکرها و مخازن مورد استفاده قرار می گیرد  نوع ورق بیشتر برای مصارف شیر استفاده می شود.این نوع ورق کاملا استیل بوده و در مقابل آهن ربا چسبندگی ندارد.آلياژ ورق استیل هیچگونه خورندگی ندارد و انواع مواد خورنده و اسیدها از ورق استیل 316 استفاده می کنند.

_____________________________________________________________

تفاوت ورق های گالوانیزه خارجی و داخلی

از آنجایی که اکثر تانکرها از ورق های گالوانیزه تولید می شود مشتریان عزیز باید با نوع و کیفیت این ورق ها آشنایی داشته باشند .در حال حاضر دو نوع ورق گالوانیزه عمده در بازار داریم به نام ورق گالوانیزه داخلی و ورق گالوانیزه خارجی.ورق گالاوانیزه داخلی در واقع  همان ورق سیاه st37 هست که پس از آبکاری به صورت ورق گالوانیزه داخلی در می آورند. ورقهای گالوانیزه  خارجی کاملا گالوانیزه بود و به همین دلیل از کیفیت بسیار بالاتری نسبت  به ورق های داخلی برخوردار هستند و اکثر ورق های گالوانیزه خارجی از کشور آلمان وارد می شوند.

_________________________________________________________

پیشینه تانکرسازی و مخزن سازی در ایران

در گذشته های نه چندان دور مردم برای نگهداری آب از آب انبار های زیر زمینی استفاده می کردند این آب انبار ها مانند تانکرهای بزرگ آب عمل می کردند و به دلیل اینکه در

زیر زمین بودند آب را خنک و گوارا نگه می داشتند .امروزه برای ذخیره آب در مناطق ومکان های خاص از تانکرهای هوایی استفاده می شود.

__________________________________________________________

تغییر قیمت انواع تانکر

دوستان عزیز به دلیل نوسان مدام قیمت ارز قیمت های اعلام شده برای انواع تانکر فقط در همان روز اعتبار داشته و در صورت اقدام به خرید در روزهای دیگر باید مجددا استعلام

قیمت نمایید.

__________________________________________________________
تانکرسازی جرو پیچیده ترین و مشکل ترین صنایع فعال در صنعت می باشد که نیاز به مهارتهای فراوانی چه مهارتهای فنی و همچنین مهارتهای مهندسی و محاسباتی دارد و یک
مجموعه تانکرسازی باید جزئي ترین مسائل را هنگام تولید تانکر در نظر بگیرند.از این رو یک مجموعه تانکرسازی نیازمند پرسنلی با تجربه ،تجهیزات مدرن و کار بسیار دقیق و
حساب شده می باشد.

_________________________________________________________

مزایای خرید مستقیم از مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران

خرید مستقیم از مراکز تانکرسازی راهی به صرفه و مطمئن برای خرید این محصول است مراکز تانکرسازی محصولات خود را با قیمت بسیار پایین تر از بازار عرضه می کنند (به دلیل  حذف واسطه) ، همچنین در صورت نیاز به تعمیر و نصب و پشتیبانی مراکز تانکرسازی به دلیل  داشتن متخصصین این کار بهتر از فروشندگان بازار به شما سرویس دهی خواهند کرد.

_____________________________________________________

تانکرسازی تهران آمادگی دارد در صورت نیاز مشتریان عزیز جهت انجام هرگونه مشاوره در مورد سازه های فلزی ،تانکرهای ماشینی ،تانکرهای چرخ دار ،نصب چیلر

و انواع مخازن تحت فشار چه به صورت ایستاده و چه به صورت افقی مشاوره  رایگان ارائه  دهد.

______________________________________________________________
فروش انواع تانکرهای زیر پله و شوفاژخانه با قیمت بسیار مناسب  به صورت نقد و چک

______________________________________________________________

تولید و فروش انواع تانکرهای هوایی ، زمین ،پلی اتیلن و... در تهران با قیمت بسیار مناسب .

تانکرسازی تهران از معتبرترین مراکز تانکرسازی در تهران می باشد. این مرکز تانکر سازی با بیش از 30 سال سابقه درخشان  در زمینه تولید و فروش و تعمیر تانکر در تهران و با بهره گیری از پرسنلی توانمند و با تجربه و با دارا بودن آخرین تجهیزات روز بازار در خدمت همشهریان عزیز می باشد.

خدمات مرکز تانکر سازی تهران عبارتند از تولید تانکر ، فروش تانکر ،تعمیرات انواع تانکر و تهیه مواد اولیه جهت تولید تانکر در تهران و شهرستان می باشد.

________________________________________________________________

مرکز تانکرسازی تهران کلیه مواد اولیه خود را از مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار تولید می کند و در ساخت و تولیدمحصولات خود از کلیه استانداردهای جهانی و بین المللی تبعیت می کند .

______________________________________________________________

خصوصیات تانکرهای مرکز تانکرسازی تهران

مقاومت بالای تانکر

وزن کم

_______________________________________________________________

نقشه فونداسیون تانکر و همچنین نقشه صفحه ها و نصب تانکر بعهده مرکز تانکرسازی تهران می باشد

 ______________________________________________________________

دوستان عزیزحمل و تحویل کلیه تانکرهای فروخته شده در کلیه مناطق استان تهران به صورت رایگان می باشد.در مورد حمل و تحویل تانکر به شهرستانها هزینه حمل و نقل به صورت توافقی می باشد.

سایر مقالات

برای مشاهده سایر مقالات اینجا کلیک کنید

 

اطلاعات تماس

کیلومتر 4/5 اتوبان آیت اله سعیدی ،جنب تالار نور تهران ،گاراژ 110 تانکرسازی و مخزن سازی تهران

021-55832167

09123018131

   طراحی سایت و سئو :مهندس مرتضی خیری    وب سایت: www.sitevaseo.ir