مخزن پلی‌اتیلن

مخزن پلی‌اتیلن

مخازن پلی‌اتیلن برای نگهداری آب، اسید و مایعات خورنده مورداستفاده قرار می‌گیرند. مخازن پلی‌اتیلن ازجمله مهم‌ترین مخازن و تانکرها است. این مخازن در انواع مختلف در بازار موجود هست. ما در تانکرسازی تهران انواع مخازن پلی‌اتیلن را تولید می‌کنیم.

تانکر هوایی

تانکر هوایی

تانکرهوایی معمولاً جهت ذخیره آب بر روی دکل نصب و مورداستفاده قرار می‌گیرند. از تانکرهای هوایی در مراکز نظامی و همچنین مراکز تجاری و مسکونی خارج از شهر استفاده می‌شود. این تانکرها نسبت به سایر انواع تانکرهای آب قیمت بالاتری دارند. دلیل قیمت بالای این تانکرها به دلیل استفاده از سازه‌ها و پایه‌های بلند در آن می‌باشد.

تانکر ماشینی

تانکر ماشینی

تانکر ماشینی بر روی انواع ماشین‌های سبک، نیمه‌سنگین و سنگین نصب و جهت انتقال مایعات مورداستفاده قرار می گیرد. تانکرهای ماشینی در انواع تانکر گالوانیزه، ورق سیاه و پلاستیک تولید می‌شوند.

مخزن ذخیره سوخت

مخزن ذخیره سوخت جهت نگهداری موادی از قبیل روغن، تینر و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرند؛ این مخازن به‌صورت خوابیده و ایستاده موجود هستند. مخازن حمل سوخت به‌صورت مخازن قابل‌حمل با ماشین، مخزن ثابت و مخزن دفنی تولید می‌شوند.

تانکر کششی

تانکرهای کششی  برای حمل آب برای شستشوی جداول کنار خیابان، آبیاری و سوخت‌رسانی مورداستفاده قرار می‌گیرند. این تانکرها در دو نوع دوچرخ و چهارچرخ تولید می‌شوند.

کانکس و اتاقک های پیش ساخته

تانکرسازی تهران تولید انواع کانکس‌های پیش‌ساخته، خانه‌های پیش‌ساخته و استخر را طبق سفارش مشتری انجام می‌دهد.

تانکر سازی تهران پیشرو در صنعت تانکرسازی

تانکرسازی تهران مفتخر است با ارائه خدمات تولید، فروش و تعمیر انواع تانکرهای هوایی ،مخزن آب ،تانکر ماشینی، مخزن پلی اتیلن و سایر انواع تانکرها در خدمت هم‌میهنان عزیز است. ما با ارائه بهترین راهکاری ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل انواع مایعات، سعی در تولید محصولاتی مقاوم، بهینه و باکیفیت برای هم میهنان عزیز داریم.

دریافت سفارش فروش،نصب و تعمیر انواع تانکر و مخزن

0/7

تانکرسازی تهران
تولید، فروش و تعمیر انواع تانکر و مخزن

گروه صنعتی تانکرسازی تهران مفتخر است با سی‌سال تجربه در زمینه تولید انواع تانکرها و مخازن نفتی هوایی، زمینی، ماشینی، کششی و غیره در خدمت شرکت‌های راه‌سازی، پروژه‌های ساختمانی، تأسیساتی و عموم صنعتگران جامعه بوده است.

Image

تانکر ماشینی جهت حمل انواع سوخت، آب، شیر و نوشیدنی‌های خوراکی، قیر و مواد شیمیایی استفاده می‌شود. این تانکرها در حجم‌های مختلف از ۶ مترمکعب الی ۳۳ مترمکعب در شکل‌های مختلف (به‌صورت بیضی) و با ورق‌های سیاه‌وسفید و استیل تولید می‌شوند. این تانکرها قابل نصب بر روی انواع نیسان، کامیون و تریلی می‌باشند. بدنه این‌گونه تانکرها باید نسبت به سایر تانکرها ضخیم‌تر و مقاوم‌تر باشد؛ به دلیل احتمال تصادف و ... . همچنین به دلیل احتمال حمل مایعات شیمیایی و قابل اشتعال باید در ساخت و استفاده از این‌گونه تانکرها کلیه موارد ایمنی را در نظر گرفت.

مخازن و تانکرهای ماشینی بیضی‌شکل هستند. در این مخازن از موج‌گیر استفاده می‌شود تا در حین حمل‌ونقل آب، به مخزن ضربه نزند و به ماشین فشار وارد نشود. این مخازن دارای نردبان، آبگیر بالا، پایه‌های بالشتک، شیرآلات ورودی و خروجی و پمپ می‌باشند. تمامی درزها با رنگ اپوکسی رنگ می‌شوند.

لازم به ذکر است که کلیه تانکرها و مخازن تولیدشده در تانکر سازی تهران دارای تست PT هستند؛ تست PT برای تست جوش‌های تانکر انجام می‌شود. در این روش با دستگاه باد، باد را با فشار به داخل تانکر هدایت می‌کنند تا از بسته بودن و نبود درز و همچنین سالم بودن جوش‌ها اطمینان حاصل شود.

همچنین کلیه تانکرهای ماشینی و زمینی حمل سوخت تولیدشده توسط تانکر سازی تهران، دارای تأییدیه شرکت نقت هستند.

تانکرسازی تهران تعداد محدودی تانکر ماشینی نو و کارکرده با قیمت‌های مناسب به فروش می‌رساند.

تانکرهای آب جهت نگهداری آب و مواد بهداشتی مورداستفاده قرار می‌گیرند. حجم این تانکرها از ۱ مترمکعب الی ۱۰۰ مترمکعب می‌باشد .این تانکرها در شکل‌های مختلف ساخته می‌شوند. این تانکرها انواع مختلفی دارند که از جنس‌های گالوانیزه، استیل و پلی‌اتیلن ساخته می‌شوند.

ورق‌های گالوانیزه معمولاً دو نوع ایرانی و خارجی دارند. در نگهداری این تانکرها ملاحظاتی وجود دارد؛ برای مثال در هنگام سرمای هوا باید حتماً به‌وسیله عایق مثل پشم‌شیشه پوشانده شوند تا از یخ‌زدگی آب درون آن جلوگیری شود. ورقه‌هایی که تانکرهای فلزی با آنها ساخته می‌شوند به‌راحتی قابل انعطاف و خم شدن می‌باشند و درعین‌حال بسیار مقاوم هستند.

نکات ایمنی در تولید تانکرهای ذخیره آب

-1در تانکرهای آبی بایستی تمامی درزجوش‌ها را با رنگ مخصوص اپوکسی پوشانده و داخل آب تانکر کلر استفاده شود.

-2چون بیشتر تانکرهای آب در بالای پشت‌بام و محل‌های مرتفع قرار می‌گیرند توصیه تانکرسازی تهران این هست که در صورت احتمال وقوع طوفان و بادهای تند سعی کنید حتماً تانکر خالی در محل مرتفع نباشد. البته اگر مایع و آب در تانکر باشد و تانکر سنگین باشد احتمال حرکت تانکر کمتر است ولی تانکر خالی به‌هیچ‌وجه در چنین شرایطی نباید در محل‌های مرتفع باشد و درصورتی‌که این اتفاق بیفتد باید خیلی محکم و مطمئن تانکر به جایی بسته شود.

نکته بسیار مهمی که در تانکرهای آب باید مدنظر بگیرد این هست که به‌هیچ‌وجه نباید قارچ و جلبک در داخل تانکر ایجاد شود. قارچ، جلبک و سایر گیاهان توانایی رشد و ایجاد در تانکرهایی که با ورق‌های گالوانیزه و استیل ساخته شده‌اند را ندارند به همین دلیل در تانکرهای آبی باید از این نوع ورق‌ها استفاده شود.

کلیه تانکرهای ساخته شده در تانکرسازی تهران از ورق گالوانیزه و استیل می‌باشد. همچنین مرکز تانکرسازی تهران تعمیرات انواع تانکرهای آب را در محل با تجهیزات پیشرفته انجام می‌دهد.

نکته: نکته بسیار مهمی که در تولید مخازن آبی وجود دارد این هست که شیر خروجی مصرفی بایستی حدود ده سانتیمتر بالاتر از کف مخزن باشد زیرا املاح آب ته‌نشین می‌شوند و در کف مخزن قرار می‌گیرند و برای تخلیه املاح از بوشن تخلیه که در کف مخزن تعبیه شده است استفاده می‌شود.

_______________________________________________

مخزن ذخیره و حمل شیر و سایر مواد خوراکی

مخازن نگهدارنده شیر و سایر مواد خوراکی همانند مخازن آب می‌باشند. در تولید این مخازن نیز مانند مخازن آب از ورق‌های استیل استفاده می‌شود. تفاوت عمده‌ای که این مخازن با مخازن آب دارند این هست که در مخازن شیر سطح داخلی مخازن بایستی کاملاً پولیش‌کاری شود تا پس از تخلیه و شستشو هیچ شیر یا ماده خوراکی داخل مخزن و لابه‌لای جوش‌ها نباشد زیرا همین امر موجب رشد باکتری در مخزن می‌شود.

همچنین مخازن شیر بایستی دوجداره باشند و در بین جداره‌ها معمولاً از فوم یا پلی‌اتیلن استفاده می‌شود و دلیل این امر آن است که نور آفتاب به هیچ نحوی وارد مخزن نشود و کمترین تأثیر حرارتی روی مخزن داشته باشد. لایه بیرونی این مخازن نیز از نوع استیل است و ضخامت نازک‌تری دارد.

برای مشاهده تصاویر نمونه محصولات تانکرهای آب بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

 
 

مخازن پلی‌اتیلن انواع و شکل‌های بسیار متفاوتی دارند که بسته به محل مورداستفاده و نیاز

مشتری تولید می‌شوند. اهمیت مخازن پلی‌اتیلن به دلیل سادگی استفاده ،وزن کم و تولید در

انواع و اندازه‌های مختلف است.مخازن پلی‌اتیلن جهت ذخیره اسید و مایعات خورنده مورداستفاده

قرار می‌گیرند و برای نگهداری آب شرب ترجیحاً از تانکرهای فلزی استفاده می‌شود.

*تانکر سازی تهران آمادگی کامل دارد در صورت نیاز مشتریان اقدام به تعمیر مخازن

پلی‌اتیلن در محل نماید.

*تعمیرات انجام‌شده توسط این مرکز تانکر سازی با بهترین مواد اولیه صورت می‌گیرد.

نحوه توليد مخازن پلی‌اتیلن:

مخازن پلی‌اتیلن معمولاً از بازیافت پلاستیک‌های خشک و بازیافتی ساخته می‌شود به این

صورت که پلاستیک را پس از آسیاب کردن در قالب‌های مخصوص ریخته و پس از قرار دادن

در معرض حرارت بالا به اشکال مختلف درمی‌آورند.

در زیر لینک برخی از تصاویر مخزن پلی اتیلن اورده دشه است که با کلیک بر روی لینک های
زیر می توانید تصاویر و نمونه کارهای بیشتری از مخازن پلی اتیلن تولید شده در تانکرسازی
تهران مشاهده کنید.
 
تصوایر در پنجره های جدید نمایش داده می شوند.

این نوع تانکرها جهت ذخیره آب در ارتفاعات مختلف جهت استفاده در تأسیسات، کارخانه‌ها، دامداری‌ها و غیره مورداستفاده قرار می گیرند. این تانکرها در حجم‌های مختلف از ۲ مترمکعب الی ۵۰۰ مترمکعب ساخته می‌شوند و در ارتفاعات ۶ الی ۶۰۱ متری نصب می‌شوند. ویژگی متفاوت این تانکرها با سایر تانکرها این هست که این تانکرها بر روی سازه‌های ارتفاعات چندمتری نصب می‌شوند. برای نصب این تانکرها نیاز به استفاده از فونداسیون برای نصب سازه می‌باشد. در مخازن هوایی لوله‌های خروجی و ورودی و لوله‌های تخلیه مخازن هوایی در وسط مخازن قرار می گیرد.

یکی از مهم‌ترین مواردی که در مخازن هوایی باید بدان توجه داشت، احتمال یخ‌زدگی آب مخزن است. مخازن هوایی به دلیل اینکه از هر طرف در معرض جریان هوا هستند سریع‌تر از سایر مخازن سرد می‌شوند و احتمال اینکه آب درون این مخازن یخ بزند بیشتر است. برای جلوگیری از یخ‌زدن آب، مخازن هوایی با کاور(در داخل این کاورها فوم های مخصوصی تزریق می شود) پوشیده می‌شوند .

نکات کلیدی در هنگام ساخت و نصب تانکر هوایی

برای اندازه‌گیری و ساخت تانکر هوایی بایستی محل قرارگیری تانکر بازدید و بررسی شود و بعد از اتمام کار باید حتماً پایه‌های تانکر به‌صورت تراز انجام شود. همچنین برای طولانی‌تر شدن عمر تانکرهای هوایی و همچنین سایر تانکرها در طول سال حداقل یک‌بار تانکر باید شستشو شود و رسوبات و املاح ته‌نشین شده تانکرها تخلیه شود.

تانکرهای هوایی علاوه بر نگهداری و ذخیره آب، به دلیل ارتفاع بالا فشار موردنیاز آب را جهت انتقال تأمین می‌کنند. به همین دلیل در اکثر پادگان‌ها، پارک‌ها، مزارع کشاورزی و ... از تانکرهای هوایی جهت ذخیره آب استفاده می‌شود. در تانکرهای هوایی باید قبل از شروع کار محل فونداسیون مخزن مشخص کرد و سپس باتوجه‌به اندازه اکس به اکس پایه‌ها و حجم آب موردنیاز، اندازه کلی مخزن و پایه‌ها را محاسبه کرد.

در تانکر هوایی باتوجه‌به متراژ و میزان آب ذخیره‌سازی در تانکر و ارتفاع تانکر، ضخامت و اندازه‌های لوله‌های پایه بایستی به‌صورت کاملاً دقیق محاسبه شوند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر از نمونه کارهای ما بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

تصویر شماره 1

تصویر شماره 2

تصویر شماره 3

تانکرهای کششی مخصوص نگهداری آب برای شستشوی جداول کنار خیابان، آبیاری فضای سبز، سوخت‌رسانی مورد استفاده قرار می گیرند. این ماشین‌آلات در حجم‌های مختلف به‌صورت دوچرخ و چهارچرخ با مخازن فلزی و پلی‌اتیلن ساخته می‌شوند. حجم این مخازن از ۱ مترمکعب الی ۱۰۰۰ مترمکعب می‌باشد، همچنین این تانکرها قابل نصب بر روی انواع خودرو نیز می‌باشند.

ممکن است این تانکرها مسافت‌های بسیار زیادی بین شهرها در تردد باشند و آب در این تانکرها به مدت چند روز بماند.

تانکر ذخیره سوخت جهت ذخیره سوخت از قبیل روغن، تینر و غیره مورداستفاده قرار می‌گیرد. این تانکرها به‌صورت خوابیده و ایستاده می‌باشند. حجم این تانکرها از ۱۰۰۰ مترمکعب الی ۱۰۰۰۰۰ مترمکعب می‌باشد. همچنین ضخامت این تانکرها به‌دلخواه مشتری می‌تواند تغییر کند.

تانکرهای سوخت معمولاً از نوع ورق st37 ساخته می‌شود که بهترین آن در شرکت فولاد مبارکه اصفهان تولید می‌شود. تانکرسازی تهران فروش عمده و تکی تانکرهای سوخت را در سراسر ایران انجام می‌دهد. تانکرهای سوخت بایستی دارای سوپاپ برای جلوگیری از انفجار و همچنین دارای هواکش باشند. تانکرسازی تهران آمادگی کامل دارد تانکرهای سوخت استاندارد با هر حجم و اندازه‌ای تولید نماید.

  • تانکرسازی تهران از مرغوب ترین مواد اولیه جهت ساخت و تولید تانکر استفاده می کند

 

کلیه تانکرهای ساخته شده در تانکرسازی تهران شامل یک سال گارانتی می باشند.

  • تانکرسازی تهران در صورت درخواست مشتریان محترم آمادگی دارد تانکرهای خود را به صورت چکی و شرایطی تقدیم مشتری نماید.

 

سرعت در تحویل سفارش

  • مرکز تانکر سازی تهران کلیه سفارشات خود را در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن تحویل می دهد.

 

tankersazitehran.com14000311-61.jpg

قرارداد همکاری با تولیدکنندگان و فروشندگان معتبر

مجموعه تانکرسازی تهران با تولیدکنندگان و فروشندگان عمده تانکر و مخزن در سراسر کشور همکاری دارد.

یکی از این مراکز مجموعه آرین تانکر واقع در شهر تهران می باشد.

چرا تانکرسازی تهران؟

√ قیمت های مناسب

√ مواد اولیه مرغوب

√ تجهیزات پیشرفته

√ ارسال به کلیه نقاط کشور

طراحی سایت وسئو:مهندس مرتضی خیری

آدرس وب سایت  https://sitevaseo.ir

خدمات رایگان تانکرسازی تهران

√ مشاوره رایگان

√ حضور کارنشاسان در محل به صورت رایگان

√ هزینه طراحی رایگان

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.