تولید و فروش تانکر آب

تانکرسازی تهران بزرگترین تولید کننده و فروشنده تانکر آب در تهران

تانکر آب

تولید تانکر آب در اندازه های مختلف

تولیدکننده بهترین تانکرهای آب

تانکر گالوانیزه آب در ابعاد مختلف

مخازن کوچک آب

مخازن آب کوچک ایدئال برای کار جابه‌جایی و استفاده در مکان‌های مختلف است. این مخازن مناسب برای استفاده در خودروهای سبک و سنگین، مراکز تجاری و... است. جنس این نوع مخازن از پلاستیک است. این مخازن که با نام گالن نیز شناخته‌شده هستند در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند.

تانکر گالوانیزه

مخازن ذخیره آب بر اساس دستورالعمل‌های کیفیت دقیق ساخته می‌شوند تا از سال‌ها استفاده با کارایی بالا اطمینان حاصل شود. ساختار یک‌تکه پلی‌اتیلن مقاوم مخازن پلاستیکی آب ما را به انتخاب شماره یک شما برای ذخیره آب آشامیدنی تبدیل می‌کند. مخازن پلاستیکی آب ما با استفاده از موادی تولید می‌شوند که با استانداردهای بیت المللی مطابقت دارند تا از ذخیره ایمن آب آشامیدنی اطمینان حاصل کنند. رنگ مشکی و سبز نفوذ نور را محدود می‌کند که رشد جلبک‌های آب را کاهش می‌دهد. تقریباً تمام مخازن آب پلاستیکی ما دارای یک درب ضد لغزش خود تهویه، یک اتصالات پرکننده 1-1/2 اینچی و یک اتصال تخلیه 2 اینچی هستند.

تولید تانکرهای گالوانیزه آب

تانکرهای گالوانیزه از پراستفاده ترین تانکرهای آب می باشند. این تانکرها جهت آب شرب و مصارف کشاورزی و دامداری استفاده می شوند.

مجموعه تانکرسازی تهران با تولید انواع تانکرهای های گالوانیزه آب شرب در خدمت مشتریان محترم می باشد.

tankersazitehran 2

تولید و فروش مخزن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن جهت نگهداری آب شرب و سایر مایعات استفاده می شود.مجموعه تانکرسازی تهران تولیدکننده و فروشنده انواع مخازن پلی اتیلن می باشد.

مخازن پلاستیکی ما غیر خورنده، ضدزنگ، مقاوم در برابر ضربه و مقاومت بالا در دمای شدید یا سرد خارج از منزل هستند. مخزن پلاستیکی و پلی‌اتیلن ما برای مدت‌زمان بسیار طولانی طراحی‌شده است. مخزن آب پلاستیکی بسیار قابل‌حمل است و انتخاب مخزن آب پلی لومیس کار نصب را بسیار ساده‌تر و آسان‌تر می‌کند.

یک مخزن آب پلی را می‌توان به‌صورت دستی مانور داد، غلت داد و در موقعیت خود بلند کرد. معمولاً برای نصب یک مخزن ذخیره آب پلی‌اتیلن و پلاستیکی به تجهیزات گران‌قیمت و سنگین نیاز نیست.

مخازن پلاستیکی بدون تعمیر و نگهداری

مخزن آب پلاستیکی ما تقریباً به تعمیر و نگهداری نیاز ندارد. این مخازن معمولاً در رنگ‌های مات سبز تیره یا سیاه ارائه می‌شود - که به جلوگیری از رشد جلبک کمک می‌کند - یک مخزن آب پلی‌اتیلن تقریباً هرگز نیازی به تمیز کردن ندارد. برخلاف مخازن فولادی که به‌ناچار درنهایت خورده می‌شوند و سوراخ‌هایی در آن ایجاد می‌شود، مخزن آب پلاستیکی ضدزنگ هستند. در صورت آسیب غیرمحتمل به مخزن پلی‌اتیلن یا سایر مخازن پلاستیکی ما، تعمیر با استفاده از تفنگ‌های چسبی- حرارتی و سایر تجهیزات مدرن به‌آسانی قابل انجام است!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.