تعمیر و جوشکاری مخزن پلی‌اتیلن

مخازن پلی‌اتیلن، مخازنی پلاستیکی هستند که در کنار مزایای فراوانی که دارند، معایبی نیز دارند. دو مورد از این معایب آسیب‌پذیری این مخازن در برابر حرارت یا برخورد اجسام برنده است. این موارد می‌تواند باعث سوراخ شدن این مخازن شود. از سوی دیگر بدون محافظت مناسب، اشعه ماوراءبنفش باعث تجزیه ترکیبی عناصر پلی‌اتیلن می‌شود و مخزن پلی‌اتیلن را شکننده می‌کند. این می‌تواند باعث ایجاد ریزترک‌ها شود که منجر به نشت و خرابی احتمالی مخزن ذخیره مواد شیمیایی می‌شود. در این صورت نیاز به تعمیر مخزن است.

یکی از مهم‌ترین پروسه‌ها در تعمیر مخازن پلی‌اتیلن، جوشکاری است. جوشکاری مخازن پلی‌اتیلن با دستگاهی به نام سشوار صنعتی انجام می‌شود؛ هرچند تجهیزات دیگری نیز برای این کار وجود دارد. با استفاده از سشوار صنعتی و با مواد اولیه پلی‌اتیلن، سوراخ‌ها و درزهای موجود بر روی مخزن پلی‌اتیلن معیوب‌ترمیم می‌شود. با استفاده از ابزار جوشکاری پلی اتیلن،  مخازن پلی اتیلنی که به هردلیل از جمله سوراخ شدگی یا بریدگی ، نشتی دارند ،توسط این روش جوشکاری می شوند.در این نوع جوش از همان مواد تولید کننده  مخزن پلی اتیلن استفاده می شود و محل جوشکاری به  صورت کاملا اصولی مانند روز اول تعمیر می شود.

ما در تانکرسازی تهران جوشکاری و تعمیر مخازن پلی‌اتیلن را انجام می‌دهیم. خدمات جوشکاری و تعمیر مخازن پلی‌اتیلن بزرگ در محل مشتری انجام می‌شود.مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.