خرید تانکر و مخزن از تولیدکنندگان

در بازار خریدوفروش تانکر مانند هر بازار دیگر واسطه‌ها وجود دارند. هرچند وجود واسطه‌ها تا حدودی نیاز هر کسب‌وکاری است، اما تعداد واسطه‌های بالا و عدم نظارت بر آن‌ها مشکلات عدیده‌ای بر اقتصاد ایران به وجود آورده است. به‌طوری‌که حتی برخی تولیدکنندگان تولید را رها کرده و به اقدام به‌واسطه گری و دلالی می‌کنند.

در حوزه تانکر سازی و تولید مخزن و تانکر نیز این مورد به چشم می‌خورد. دلالان فراوانی در این حوزه فعالیت دارند. بالطبع معامله با دلالان واسطه‌ها امری است که به سود خریداران منجر شود. دلالان قیمت‌ها را بالاتر می‌برند؛ همچنین در موارد فراوانی باعث کاهش کیفیت تولید می‌شوند.

درصورتی‌که قصد خرید تانکر و مخزن دارید. حتماً سعی کنید تولیدکنندگان این محصولات را شناسایی کرده و به صوت مستقیم از تولیدکننده خریداری کنید.

 هنگام خرید تانکر می‌توانید موارد زیر را از فروشنده درخواست کنید:

√درخواست آدرس محل تولید

توجه به درج تاریخ تولید تانکر بر روی آن: تاریخ تولید تانکر و مخزن حتماً باید توسط شرکت تولیدکننده بر روی آن درج‌شده باشد.

√نمونه کارها

√اطلاعات کامل فروشنده

√جواز کسب یا اطلاعات شرکت ثبت‌شده

با دریافت اطلاعات بالا می‌توانید تشخیص دهید که مجموعه‌ای که به آن مراجعه کرده‌اید تولیدکننده محصول است یا صرفاً به‌عنوان واسطه عمل می‌کند.

 بهترین زمان خرید و سفارش تانکر ومخزن چه زمانی است ؟

بهترین زمان برای خرید مخازن و تانکرهای آب  که پر استفاده ترین نوع مخازن نیز می باشد درفصل سرما می باشد.زیرا در فصل گرما به دلیل افزایش تقاضا برای خرید مخازن آب قیمت این مخازن افزایش می یابد.


مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.