قیمت تانکر

همواره سؤال در مورد هزینه و قیمت محصولات از اولین پرسش‌های خریداران است. خریداران انواع تانکر نیز همواره این سؤال را مطرح می‌کنند؛ قیمت این تانکر چقدر است؟ تانکرهای ارزان‌قیمت‌تری دارید؟ و سوا لاتی ازاین‌دست.

اول از هم اینکه قیمت تانکر در کشور ما مانند قیمت سایر محصولات، همواره در حال افزایش است. (به دلیل تورم). پس محصولی که نیاز دارید هرچقدر سریع‌تر بخرید، به سود شما خواهد بود. این توصیه اول ما. اما در مورد قیمت تانکر اندازه تانکر، جنس مواد اولیه و نوع تانکر مهم‌ترین فاکتور است. در مورد دلیل تأثیر اندازه تانکر بر قیمت که نیاز به توضیح نیست. اما مواد اولیه در تعیین قیمت تانکر بسیار مهم است. مواد اولیه شامل نوع ورق، ضخامت ورق، نوع یراق‌آلات مورداستفاده، نوع پلاستیک و پلی‌اتیلن (در مخازن پلی‌اتیلن) و ایرانی یا خارجی بودن مواد اولیه در تعیین قیمت تانکر بسیار مهم است.

نوع تانکر نیز در تعیین قیمت بسیار مهم است. تانکرهای ماشینی نیاز به یراق‌آلات و تجهیزات مختلفی ازجمله پمپ دارند؛ درحالی‌که تانکرهای آب خانگی بسیار ساده‌تر هستند و قطعات بسیار کمتری دارند. تانکرهای هوایی نیز دارای قطعات فراوان و سازه‌هایی هستند که قیمت را به‌شدت افزایش می‌دهد.

مشاوران ما همواره این موارد را برای مشتریان تشریح کرده و نقطه‌نظرهای مشتریان را دریافت می‌کنند. پس قیمت مشتری بستگی مستقیم به نیاز مشتری و کیفیت درخواستی ایشان بستگی دارد. بااین‌حال ما لیست قیمت حداقلی از محصولات خود را آماده نموده‌ایم که در مطلب مزیر مشاهده می کنید.

قیمت انواع تانکر و مخزن در تاریخ 1401/04/15

در زیر قیمت انواع تانکر و مخزن مجموعه تانکرسازی تهران در تاریخ 1401/04/15 اعلام‌شده است. قیمت‌های ارائه‌شده تنها یک هفته بعد از تاریخ ذکرشده اعتباردارند.

لازم به ذکر است قیمت‌های ارائه‌شده کمترین قیمت در هر نوع تانکر است. همچنین مواد اولیه مورداستفاده در تولید این مخازن و همچنین نوع کاربری این تانکرها (آب، بنزین یا گازوئیل) در قیمت نهایی مؤثر است.

√کوچک‌ترین تانکر ماشینی بر روی نیسان سوار می‌شود؛ این تانکر دارای حجم 2500 لیتر تا 3000 لیتر است. قیمت نهایی این تانکر از 22 میلیون تومان برای تانکرها آب و 28 میلیون تومان برای تانکرهای ذخیره سوخت دارای تأییدیه شرکت نفت متفاوت است.

تانکرهایی که بر روی کامیون نصب می‌شوند دارای حداقل ظرفیت 6000 لیتر به بالا هستند. قیمت این تانکرها از 45 میلیون تومان شروع می‌شود.

√حداقل حجم مخازن هوایی 2000 لیتر است. قیمت تانکر هوایی 2000 لیتر از 18 میلیون تومان شروع می‌شود. همچنین مخازن هوایی 6000 لیتر باقیمت 35 میلیون تومان به بالا به فروش می‌رسند.

√مخازن پلی‌اتیلن از 1000 لیتر به بالا تولید می‌شود. حداقل قیمت این مخازن از دو میلیون و پانصد هزار تومان هست. لازم به ذکر است همه انواع این مخازن ضد قارچ و جلبک است.

مخازن فلزی نگهدارندِ آب از 1000 لیتری شروع می‌شود که قیمت آن دو میلیون و هشتصد هزارتومان شروع می‌شود. همچنین مخازن 10000 لیتری که موارد استفاده فراوانی نیز دارد باقیمت 22 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

انجام خدمات کارشناسی قیمت تانکرو مخزن

بسیار پیش می آید که افراد اقدام به خرید تانکر دست دوم از مصرف کنندگان دیگر می نمایند.همچنین در مواردی زمانی که ملک بزرگی خرید و فروش می شود معمولا این املاک با تجهیزاتی نظیر تانکر که درون ملک نصب شده است به فروش می رسد.در این شرایط خریدار و فروشنده باید قیمت روز تانکر یا مخزن مورد نظر را یافته و برای انتقال به تفاهم برسند.

مجموعه تانکرسازی تهران خدمات مشاوره و ارائه قیمت انواع تانکرها را در هر کجای کشور انجام می دهد.


مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.