مخازن فلزی زیر پله

مخازن فلزی زیر پله‌ای جهت نگهداری آب شرب استفاده می‌شود. در موارد زیادی در زیر پله از مخازن پلی‌اتیلن استفاده می‌شود. اما درصورتی‌که زیر پله شکل خاصی داشته باشد که امکان نصب مخزن پلی‌اتیلن و پلاستیکی را نداشته باشد ، از مخزن فلزی استفاده می‌شود. در این شرایط  مخزن فلزی زیر پله‌ای به‌صورت سفارشی ساخته می‌شوند؛ درواقع اغلب مخازن فلزی زیر پله‌ای به‌صورت سفارشی تولید می‌شوند.

مخزن‌های زیر پله در شکل‌های مختلف اهم از سه‌گوش، چهارگوش، مخازن مکعب، مستطیل، عمودی، مثلث، لوزی و در ابعاد و اشکال مختلف ساخته می‌شوند. این مخازن از ظرفیت 500 لیتر شروع‌شده تا مخزن 30000 لیتر ساخته می‌شوند. این مخازن معمولاً در ساختمان‌ها، پروژه‌ها و زیرزمین‌ها استفاده می‌شود.هرچند نام این مخازن زیر پله‌ای است اما به‌غیراز زیر پله در مکان‌هایی نظیر زیر آسانسور، زیرانباری، در پارکینگ‌های -4 و -3 و در پشت‌بام‌ها و در مکان‌های پرت و غیرقابل استفاده ساختمان نصب می‌شوند. همچنین این مخازن به‌عنوان ذخیره آب آتش‌نشانی نیز استفاده می‌شود.‌

tankersazitehran.com14010428 13

این مخازن دارای مهاربند داخلی هستند. این مخازن توسط لوله‌های گالوانیزه دوبله‌شده از داخل مهاربندی می‌شود. ضخامت ورق‌های این مخازن از 3 میل تا 10 میل هست.

در زیر این مخازن شاسی‌های ناودانی 10 و8 قرار می‌گیرد. این مخازن دارای دریچه‌های فلنچی  هستند که جهت پر کردن ،شستشو و بارگیری و بازدید استفاده می‌شود. همچنین در این مخازن بوشن های ورودی ، خروجی و تخلیه نصب می‌شود.

برای ساخت مخزن فلزی زیر پله‌ای ابتدا کارشناسان ما به محل اعلام‌شده توسط مشتری مراجعه کرده و بعد از انجام اندازه‌گیری‌های لازم اقدام به ساخت و درنهایت نصب مخزن می‌کنند.


مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.