مزایا و معایب تانکر دست دوم

در سال‌های اخیر شاهد افزایش قیمت انواع تانکر و مخزن بوده‌ایم. دلیل مستقیم افزایش قیمت تانکر و مخزن، افزایش قیمت مواد اولیه بوده است. ازاین‌رو برخی از افراد روی به خرید و استفاده از تانکرها و مخازن دست‌دوم آورده‌اند. خرید و استفاده از تانکرهای دست‌دوم مزایا و ریسک‌های مختص خود را دارد. تنها مزیت خرید تانکر دست‌دوم قیمت پایین‌تر آن است؛ البته اگر بتوانید تانکر دست‌دوم کاملاً سالمی خریداری کنید که تفاوت قیمت زیادی با نمونه نو و آکبند آن تانکر داشته باشد، این‌ یک خرید عالی برای شما خواهد بود.

خرید تانکرهای دست‌دوم با ریسک‌های فراوانی نیز همراه است. می‌دانیم که هر وسیله‌ای عمری دارد و تانکر نیز طول عمر مفیدی دارد. تانکرها پس از استفاده طولانی دچار پوسیدگی، جلبک زدن، سوراخ شدن و مشکلات دیگری می‌شوند. یک خریدار معمولی می‌تواند اشکالات و ایرادات احتمالی تانکرهای دست‌دوم را تشخیص دهد.؛ به‌خصوص که برخی از فروشندگان تانکرهای دست‌دوم اقدام به تمیزکاری و زیباسازی ظاهری تانکرهای فرسوده کرده و به مشتری می‌فروشند. ازاین‌رو هنگام خرید تانکر دست‌دوم لازم است که خریدار حتماً با یک کارشناس و فرد آشنا به تانکر مشورت کرده و هنگام خرید تانکر دست‌دوم از وی کمک بگیرد.

تانکرهای دست‌دوم برای چه نوع استفاده‌هایی مناسب هستند؟

اگر قصد استفاده از تانکر در مکان‌های ضروری و همیشگی رادارید بهتر است از تانکرهای نو استفاده کنید. استفاده از تانکرهای دست‌دوم در مکان‌هایی که اولویت پایین‌تری برای شما دارند و یا به‌صورت موقت استفاده می‌شوند بسیار توصیه می‌شود.


مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.