نکات مهم هنگام خرید تانکر

هنگام خرید تانکر باید به چه مواردی باید توجه کنیم؟

در هنگام خرید تانکر باید مواردی را در نظر گرفت تا خرید معقول و به صرفه ای داشته باشید.در زیر چند نکته مهم که هنگام خرید تانکر باید مدنظر داشته باشید را ذکر می کنیم.

یکی از مهم ترین مواردی که باید قبل از خرید تانکر مشخص کنیم این هست که چه نوع تانکر با چه حجمی خریداری کنیم.

تانکر گالوانیزه،مخزن پلی ایتلن یا هر نوع دیگری را باید براساس نیاز خود در ابتدا مشخص کنیم.در مورد حجم تانکر نیز حتما حداکثر حجم مورد نیاز را در نظر بگیرید تا در آینده دچار مشکل کمبود ظرفیت نشوید.

استفاده از مواد اولیه مرغوب:به دلیل اینکه تانکرهای و مخازن شرب به صورت مستقیم با سلامت افراد در ارتباطند،مواد الویه بی کیفیت می تواند برای سلامتی بسیار مضر باشد. در خرید تانکرهای نگهدارنده آب شرب و سایر مایعات باید دقت شود که از بهترین نوع خریداری شود.در تانکرهای شرب باید از مواد اولیه با کیفیت و بی خطر برای سلامتی استفاده شود.مواد اولیه مرغوب همواره کیفیت و کارای تانکر را در بلند مدت  تضمین می کند.

گارانتی معتبر:دارا بودن گارانتی معتبر نیز از جمله موارد مهم در خرید هر کالا و محصولی است.

تست سالم بودن تانکر:قبل از تحویل گرفتن و نصب تانکر حتما چک کنید که تانکر سالم باشد و هیچگونه سوراخ و ضرب خوردگی نداشته باشد.

√ظرفیت ذخیره‌سازی: مهم‌ترین جنبه سیستم ذخیره آب، ظرفیت خود مخزن است.

√ماندگاری: ماندگاری از مهم‌ترین موارد هنگام خرید تانکر است؛ مواردی همچون مواد و محیط نصب تانکر در ماندگاری تانکر تأثیرگذار است.

√شکل

√نصب و راه‌اندازی

√رنگ

√نام تجاری

√لایه‌های تانکر


مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.