پروسه انتقال تانکر به محل

برای نصب تانکر در محل نیاز هست که تانکرها توسط تجهیزات حمل‌ونقل به محل موردنظر فرستاده شوند. برای انتقال تانکرهای متوسط و بزرگ نیاز هست که تانکر توسط جرثقیل بر روی کفی یا کامیون منتقل شود. این امر باید با رعایت کامل جوانب احتیاط و ایمنی انجام شود. در هر کامیونی می توان چندی تانکر را در کنار هم قرار داد .در هنگام بارگیری تانکرها باید حتما توسط طناب های ضخیم از چند طرف به بدنه کامیون وصل شوند .در هنگام حمل تانکر توسط کامیون، تانکرها نباید هیچگونه حرکت و تکانی داشته باشند.

بارها دیده‌شده است که در هنگام کار با جرثقیل اتفاقاتی نظیر سقوط تانکر پیش مده است که این امر منجر به‌پیش آمدن ضررهای مالی و جانی شده است.

tankersazitehran.com 3

تانکر پس از انتقال با جرثقیل بر روی ماشین، به محل موردنظر برده شده و سپس در محل نیز توسط جرثقیل از ماشین پیاده شده و نصب می‌گردد.

گزینه‌ای دیگری که در مورد حمل‌ونقل بار وجود دارد بیمه بار است. حتماً لازم است که تانکری که با کامیون یا کفی به محل فرستاده می‌شود بیمه شود تا در صورت بروز حوادث و تصادف ضررهای مالی به تانکر و بار جبران گردد.

 ما با فراهم نمودن بهترین انواع جرثقیل‌ها برای حمل و نقل تانکر، ایمنی تانکرها مشتریان را تضمین می‌کنیم.

tankersazitehran.com 4

نحوه بستن تانکر به پشت وانت هنگام انتقال

در زیر تصویرحمل تانکر با یک وانت را مشاهده می کنید.همانطور که می بینید تانکر  به طناب به نرده های وانت بسته شده است.انتقال تانکر یکی از کارهای مهم و حساس است و تانکر هنگام حمل و نقل باید به صورت کاملا ایمن و با طناب یا زنجبر به پشت وانت بسته یا هر وسیله نفلیه بسته شود.

tankersazitehran.com14000311 41


مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.