مخزن پلی اتیلن تولیدفروش تعمیردر تهران و سراسر کشور

تولید، فروش و تعمیر مخازن پلی اتیلن

استفاده از مخازن پلی‌اتیلن در کشاورزی

مخازن پلی‌اتیلن معمولاً در مزارع و مشاغل تجاری برای ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل مؤثر آب و سایر مایعات مانند آفت‌کش‌ها و کودها استفاده می‌شود. در حال حاضر در بسیاری از باغ‌ها و باغچه‌ها از این مخازن استفاده می‌شود.

 به دلیل اینکه بسیاری از باغ‌ها و باغچه دارای دیوارکشی نیستند سارقان به‌راحتی می‌توانند مخازن پلی‌اتیلن را سرقت کرده یا به آن صدمه بزنند. ازاین‌رو نصب مخازن پلی‌اتیلن در این مکان‌ها باید به‌صورت ایمن و محکم انجام شود.

tankersazitehran.com14001123 7

مخازن پلی اتیلن غول پیکر

محدودیتی در اندازه و سایز برای مخازن پلی اتیلن وجود ندارد و کسب و کارهای مختلف با توجه به نیاز خود می توانند مخزن پلی اتیلن با ابعاد مختلف را سفارش دهند.مخازن پلی اتیلن در اندازه های بزرگ و غول پیکر  برای مصارف خاص تولید می شود.استفاده از این مخازن برای کشاورزی ،نگهداری آب در کشتی و ... می باشد.

جنس بسیار مقاوم و بهینه پلی اتیلن سبب شده است از این ماده در تولید کشتی های نفتکش و حامل سوخت استفاده فراوان شود.مخازن پلی اتیلن ابعاد و اندازه های بسیار متفاوتی دارند .معمولا خریداران اندازه مخزن را با مقدار لیتر مایعی که مخزن در خود جای می دهد می شناسند .بدین صورت که در تقاضای خریدشان در خواست مخازن 10 لیتری ،20 لیتری و ... را دارند .مراکز فروش مخزن نیز گنجایش مخازن مختلف را محاسبه کرده و گاها بر روی مخزن درج می کنند.اندازه مخازن پلی اتیلن در مراکز تولید مخزن به صورت متراژ قطر و ارتفاع می باشد .به صورتی که ابعاد این مخازن از قطر 50 سانتیمتر شروع می شود و تا 2 متر می باشد .ارتفاع مخازن نیز از 1 متر الی 6 متر متغییر می باشد .مخازن با اندازه بزرگ برای نگهداری آب در گلخانه ها ،شرکت ها و .. مورد استفاده قرار می گیرند و مخازن با ابعاد کوچکتر مصارف عمومی تری دارند .مخازن با اندازه های بزرگ معمولا به صورت سه لایه تولید می شوند و ضخامت بدنه این مخازن نیز ضخیم تر از مخازن کوچک در نظر گرفته می شود .

 انواع رنگ های مخزن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن در سه رنگ سفید ،قرمز و سیاه ساخته می شوند و در بازار موجود می باشند .مخازنی با رنگ سفید بهترین نوع مخازن پلی اتیلن هستند.زیرا از ماده خالص پلی اتیلن تولید شده اند .مخازن پلی اتیلن با رنگهای قرمز و سیاه معمولا از ضایعات پلاستیکی تولید می شوند از این رو نسبت به مخازن سفید کیفیت کمتری دارند .در صورتی که قصد دارید از مخازن پلی اتیلن جهت آب شرب استفاده کنید حتما سعی کنید از مخازن سفید رنگ برای این کار استفاده کنید.مخازن با رنگ سفید معمولا گران تر از مخازن با رنگهای دیگر می باشند.

جلبک زدن مخازن پلی‌اتیلن

جلبک زدن یکی از مشکلات اساسی است که ممکن است در مخازن پلی‌اتیلن پیش آید. درصورتی‌که مخزنی جلبک بزنید دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود. درصورتی‌که در مخزن پلی‌اتیلن جلبک ایجاد شود حتی با چند بار تخلیه و شستشو، به‌هیچ‌وجه نمی‌توان مانع جلبک زدن مجدد مخزن پلی‌اتیلن شد. تأکید می‌کنیم حتی درصورتی‌که مخزن چندین بار شسته شود بازهم جلبک خواهد زد.پس هنگام خرید مخزن حتماً مخازنی خرید کنید که مواد اولیه آن ضد جلبک و ضد قارچ باشد.
در مخازن معمولی که مواد تشکیل‌دهنده آن ضد جلبک نیستند درصورتی‌که بخواهیم مخزن جلبک نبندد بایستی هرچند ماه یک‌بار مخزن را کاملاً خالی کرده و شخصی به داخل مخزن برود و کف مخزن را با مواد شوینده کاملاً بشوید و سپس از آن استفاده کنند. متأسفانه در حال حاضر بسیاری از مخازن پلی‌اتیلن که در بازار موجود است مخازن ضد قارچ نیست ولی بسیاری از فروشندگان این مخازن را به‌عنوان مخازن ضد قارچ به فروش می‌رسانند.
به مشتریان عزیز توصیه می‌شود همواره از مراکز معتبر تولیدکننده و فروشنده مخازن پلی‌اتیلن مخزن خریداری نمایید. همچنین صورتی که فروشنده عنوان کرد مخزن ضد جلبک هست درخواست کنید که این مورد در برگ خرید قید شود و مخزن را به‌صورت تضمینی خریداری کنید.

تولید، فروش و نصب مخزن پلی‌اتیلن در تهران و سراسر کشور

روزبه‌روز اهمیت استفاده از مخازن پلی‌اتیلن نمایان می‌شود. قیمت ارزان، وزن کم و قابلیت تولید در اندازه‌های مختلف ازجمله ویژگی‌هایی است که استفاده‌کنندگان از مخازن و تانکرهای آب را به سمت‌وسوی استفاده از این مخازن کشانده است. تولید مخازن پلی‌اتیلن امری بسیار ارزشمند و مهم است که توسط مهندسین و تکنسین‌های مجموعه تانکر سازی تهران انجام می‌شود

مخازن پلی اتیلن از محصولاتی هستند که پروسه تولید آن به صورت کامل در داخلی کشور انجام می شود.هرچند مواد اولیه آن نظیر پلی اتیلن از خارج از کشور وارد می شود(در برخی موارد از ضایعات پلاستیک به جای ماده اولیه پلی اتیلن در تولید مخازن استفاده می شود ) اما برای تولید این محصول هیچ محدودیتی در داخل کشور وجود ندارد.

البته واردات مخازن پلی اتیلن خارجی نیز مقرون به صرفه نیست در واقع به دلیل بالا بودن حجم مخازن پلی اتیلن وارد کردن این محصولات از خارج از کشور امکان پذیر نمی باشد .

به‌منظور تولید مخازن پلی‌اتیلن، قالب‌هایی با طرح‌ها و اندازه‌ای مشخصی تولید می‌شوند و سپس مواد پلیمر به داخل این قالب‌ها تزریق می‌شود. جنس قالب‌های مخازن پلی‌اتیلن از نوع فولاد هست. در انجام تزریق، مواد همانند خمیر داغ از بالای دستگاه و توسط شیرهای پنوماتیک به داخل قالب تزریق می‌شود و توسط فشار باد در داخل قالب، مواد شکل قالب را به خود می‌گیرند و ادامه مواد قیچی شده و به‌عنوان ضایعات می‌باشند. پس از سرد شدن و شکل گرفتن مواد داخل، قالب‌ها از هم جدا می‌شوند. معمولاً قالب‌هایی که برای تولید مخزن پلی‌اتیلن استفاده می‌شوند یک‌شکل هستند مگر در برخی مواقع که نتوان شکل موردنظر را توسط یک قالب ایجاد کرد. در این موارد به‌ناچار از دو یا چند قالب استفاده می‌شود.

در تهیه خمیر پلی‌اتیلن خالص بودن مواد در کیفیت مخازن تأثیر بسیار زیادی دارد. مواد اولیه مخازن پلی‌اتیلن معمولاً وارداتی هستند و این مخازن ضد جلبک و ضد قارچ می‌باشند.
مخازن پلی‌اتیلن باکیفیت معمولاً تا 10 سال یا بیشتر دوام‌دارند. عمده خرابی‌های مخزن پلی‌اتیلن مربوط به سوراخ شدن هست. مخازنی که از پلاستیک‌های ضایعاتی تولیدشده باشد به نسبت عمر و کیفیت کمتری دارند. این نوع مخزنی از پلاستیک‌های ضایعاتی در آن استفاده می‌شود درصورتی‌که سوراخ هم نشوند در طول زمان جلبک می‌بندند.

بزرگ‌ترین فروشنده مخازن پلی‌اتیلن در تهران

اخیراً اداره آب کلیه مشترکین آب اعم از مشترکین خانگی و شرکتی را موظف کرده تا قبل از پمپ یک مخزن آب نصب کنند. یکی از دلایل این امر این است که برخی از مشترکین از پمپ‌های فشارقوی استفاده می‌کنند و باعث کم شدن فشار آب سایر مشترکین می‌شوند. این مدل، روشی بهینه برای مصرف آب است.مخزن آب مزبور بایستی از نوع پلی ایتلن باشد.

با توجه به اینکه پمپ در پارکینگ خانه‌ها قرار دارد و مخزن باید در کنار پمپ باشد، مخزن باید به‌گونه‌ای طراحی شود تا در کنار ذخیره میزان کافی آب فضای کمی را نیز اشغال کند. مجموعه تانکر سازی تهران با اشراف بر این موضوع و اینکه استفاده از مخازن پلی‌اتیلن جهت آب شرب روزبه‌روز در حال افزایش است اقدام به راه‌اندازی خط تولید مجزا برای تولید مخزن پلی‌اتیلن نموده است.

مجموعه تانکر سازی تهران بزرگ‌ترین فروشنده مخازن پلی‌اتیلن در استان تهران است.

برای ورد به صفحه اصلی سایت کلیک کنید

 مخزن پلی‌اتیلن سه لایه

اکثر مخازن پلی‌اتیلن که در این مجموعه تولید می‌شوند مخزن ۳ لایه هستند. به این صورت که عمل تزریق مواد به داخل قالب‌های فلزی ۳ مرتبه انجام می‌شود. در مواد اولیه مخازن پلی‌اتیلن تانکر سازی تهران بیشتر از مواد نانو استفاده می‌شود.

ظرفیت مخازن پلی‌اتیلن از ۵۰۰ لیتر الی ۲۰۰۰۰ لیتر است. مخازن تولیدشده توسط تانکر سازی تهران مقاوم در برابر اشعه‌ی خورشید هستند. مقاوم بودن مخزن در مقابل نور خورشید موجب جلوگیری از ایجاد قارچ و جلبک در مخزن می‌شود. همچنین این قابلیت از گندیدن آب در مخزن جلوگیری می‌کند.

مخازن پلی‌اتیلن تولیدشده در تانکر سازی تهران مقاومت بالایی در مقابل گرما و سرما دارد. این مخازن در مقابل سرمای -۳۰ درجه و مثبت ۷۰ درجه مقاوم هستند. به صورتی که اگر حتی دما به -۳۰ درجه برسد و آب مخزن یخ بزند، مخزن ترک برنمی‌دارند. همچنین اگر دمای آب درون مخزن به حد جوش هم برسد مخزن مقاومت خود را حفظ می‌کند.
متأسفانه در برخی موارد از مواد اولیه ایرانی نامرغوب جهت تولید مخزن پلی‌اتیلن استفاده می‌شود. این مواد بیشتر از بازیافت پلاستیک‌های خشک یا همان لاک تولید می‌شوند. استفاده از این نوع مواد اولیه باعث می‌شود که مخزن به‌سرعت قارچ و جلبک بزند.

مخازن پلی‌اتیلن تولیدشده در تانکر سازی تهران دارای تأییدیه وزارت بهداشت می‌باشند و ۵ سال ضمانت دارند.

همان‌طور که در مقالات قبلی گفته شد سطح کف مخزن پلی‌اتیلن باید تراز باشد تا فشار مایع ‌بر روی کف مخزن پلی‌اتیلن تقسیم شود.

قیمت مخزن پلی‌اتیلن

مخازن پلی اتیلن به عنوان یکی از راه‌حل‌هایی که در صنایع مختلف برای ذخیره‌سازی و حمل‌ونقل مواد به کار می‌روند، از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. یکی از عوامل مهم در انتخاب و استفاده از مخازن پلی اتیلن، قیمت آنها می‌باشد. در این مقاله، به بررسی عوامل مختلفی که قیمت مخازن پلی اتیلن را تحت تاثیر قرار می‌دهند، پرداخته خواهد شد.

√اولین عاملی که در تعیین قیمت مخازن پلی اتیلن تاثیرگذار است، اندازه آنهاست. به طور کلی، مخازن بزرگتر، هزینه بیشتری دارند. این موضوع به دلیل این است که برای ساخت مخازن بزرگتر، بیشترین تلاش و هزینه صرف می‌شود.

√عامل دوم، جنس پلی اتیلن مورد استفاده در ساخت مخازن است. پلی اتیلن موادی با ویژگی‌های متفاوتی دارند که به تناسب با نیازهای صنایع مختلف استفاده می‌شوند. در نتیجه، قیمت پلی اتیلن برای تولید مخازن نیز متفاوت است.

√عامل سوم، میزان سفارشات و تقاضا برای مخازن پلی اتیلن است. در صورتی که تقاضا برای مخازن پلی اتیلن زیاد باشد و تولید کافی صورت نگیرد، قیمت آنها نیز بیشتر خواهد شد.

√عامل چهارم، شرکتی است که مخازن را تولید می‌کند. هر شرکتی هزینه‌های خود را برای ساخت مخازن دارد و این هزینه‌ها در قیمت نهایی مخازن تاثیرگذار هستند.

√ عامل پنجم: افزایش قیمت ارز:قیمت مخزن پلی‌اتیلن نیز مانند سایر کالاهایی که در کشور تولید می‌شود با نوسانات بسیاری همراه است. مهم‌ترین دلیل نوسان قیمت مخزن پلی‌اتیلن نوسان قیمت ارزمی باشد. جدا از نوسانات قیمت ارز برای محاسبه قیمت مخزن پلی‌اتیلن بایستی آمار و اندازه‌های دقیق مخزن و همچنین نوع و کیفیت مخزن اعلام شود تا محاسبات انجام‌شده و قیمت اعلام شود. ازاین‌رو این مجموعه پس از دریافت اندازه‌ها و آمار دقیق مخزن پلی‌اتیلن موردنیاز اعلام قیمت می‌کند و قیمت اعلام‌شده در برگ خرید تنها ۱ روز کاری اعتبار دارد.

√عامل ششم، تکنولوژی مورد استفاده در ساخت مخازن پلی اتیلن است. با توجه به اینکه تکنولوژی ساخت مخازن پلی اتیلن در حال توسعه است، استفاده از تکنولوژی جدید باعث افزایش هزینه ساخت می‌شود و در نتیجه، قیمت مخازن نیز بیشتر می‌شود.

با توجه به عوامل مختلفی که در تعیین قیمت مخازن پلی اتیلن تاثیرگذار هستند، می‌توان گفت که قیمت مخازن پلی اتیلن در بازار بسته به شرایط مختلف متفاوت خواهد بود. با این حال، در نهایت، همیشه بهتر است قبل از خرید مخزن پلی اتیلن، از قیمت‌های مختلف در بازار مطلع شده و با توجه به نیاز خود، مخزن مناسب را انتخاب کنید.

 

بیشتر بخوانید

 

موارد استفاده مخازن پلی اتیلن

ضخامت مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن قابل حمل بر روی ماشین

تعمیر و جوشکاری مخزن پلی‌اتیلن

 

تولید مخازن پلی اتیلن از ضایعات پلاستیکی

همانطور که در مقالات قبلی گفته شد یکی از راههای به صرفه تولید مخازن پلی اتیلن که در کنار به صرفه بودن برای حفظ طبیعت نیز مفید می باشد بازیافت ضایعات پلاستیکی و تولید مخازن پلی اتیلن بازیافتی می باشد.در این روش پلاستیک های غیرقابل استفاده جمع اوری می شود و در کارخانه طی فرآیندهای مختلفی به مخازن پلی اتیلن قابل استفاده تبدیل می شود .هرچندمخازن پلی اتیلن بازیافتی مقاومت و کیفیت مخازن تولید شده با پلی اتیلن اصلی را ندارند اما در بسیاری از موارد نیازهای استفاده کنندگان را برطرف می نمایند.

با خرید و استفاده از مخازن پلی اتیلن و سایر محصولات بازیافتی می توانیم تاثیر مثبتی بر حفظ طبیعت و محیط زیست کشور خود داشته باشیم.

شکل‌های مختلف مخازن پلی‌اتیلن

مخازن پلی‌اتیلن اشکال و شکل‌های مختلفی دارند. برای مثال مخازن پلی‌اتیلن افقی در شکل‌های بیضی، اشمیتز، استوانه‌ای، لوزی و ... تولید می‌شوند. هرکدام از این اشکال جهت مصارف خاصی به کار می‌روند.

مخازن بیضی و اشمیتز جهت نصب روی ماشین و شاسی به کار می‌روند.

مخازن پلی‌اتیلن لوزی و سه‌گوش جهت استفاده در زیر پله‌های مجتمع و ساختمان به کار می‌رود.

مخازن پلی‌اتیلن چهارگوش جهت حمل مواد شیمایی و سمی استفاده می‌شوند. برای حفظ امنیت بیشتر در این مخازن از کاور فلزی استفاده می‌شود.

نکته: مخازن پلی‌اتیلن را به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان در خاک دفن کرد.

مخزن پلی‌اتیلن افقی و عمودی:

مقاوم‌ترین نوع مخازن پلی‌اتیلن مخازن پلی‌اتیلن افقی هستند. همان‌طور که پایه‌های این نوع مخازن تنیده شده موجب می‌شود که مخازن پلی‌اتیلن مقاومت بیشتری داشته باشند. در مخازن پلی‌اتیلن عمودی چون مخزن سایه نگهدارندِ ندارد همان سطح زیر مخزن کار پایه‌های نگهدارندِ را انجام می‌دهد. ازاین‌رو سطح زیر مخزن باید کاملاً صاف باشد و هیچ‌گونه برآمدگی ویا شیب نداشته باشد.

حمل و نقل مخازن پلی اتیلن پر از مایع

حمل و نقل مخازن پلی اتیلن با توجه به اندازه و حجم آن توسط وانت ،نیسان و کامیون انجام می شود .حمل و نقل مخازن پلی اتیلن پر از مایع در صورتی که اندازه و حجم مخزن بالا باشد به هیچ وجه توصیه نمی شود ودر مواردی که ناچار به انجام این امر باشید  باید در حمل و نقل آن بسیار محتاط بود؛ زیرا مخازن پلی اتیلن بزرگ با مایع اگر  پشت نیسان یا وانتی نصب شده باشند به راحتی می توانند باعث واژگون شدن وسیله نقلیه شوند .

همچنین حمل و نقل مواد خطرناک و اسیدی با این مخازن بسیار خطرناک هست و در مواردی ممنوع می باشد. حمل و نقل مایعات قابل اشتعال در مخازن پلی اتیلن در قطار ،اتوبوس و هواپیما ممنوع می باشد.

تولید مخازن پلی اتیلن در ایران مخازن پلی اتیلن از محصولاتی هستند که پروسه تولید آن به صورت کامل در داخلی کشور انجام می شود.هرچند مواد اولیه آن نظیر پلی اتیلن از خارج از کشور وارد می شود(در برخی موارد از ضایعات پلاستیک به جای ماده اولیه پلی اتیلن در تولید مخازن استفاده می شود ) اما برای تولید این محصول هیچ محدودیتی در داخل کشور وجود ندارد.

البته واردات مخازن پلی اتیلن خارجی نیز مقرون به صرفه نیست در واقع به دلیل بالا بودن حجم مخازن پلی اتیلن وارد کردن این محصولات از خارج از کشور امکان پذیر نمی باشد .

تجهیزات مورداستفاده در ساخت مخزن پلی‌اتیلن

در ساخت و تولید مخازن پلی‌اتیلن از تجهیزاتی بسیاری استفاده می‌شود. در زیر نام برخی از این تجهیزات را ذکر می‌کنیم.

-قالب مخصوص ساخت مخزن

-مواد پلیمر

-دستگاه حرارتی

-دستگاه خنک‌کننده مواد

-دستگاه تزریق مواد به قالب

تانکر یدک‌کش

امروزه اکثر مایعات خوراکی و شیمیایی را از مخزن‌های یدک‌کش استفاده می‌کنند و این نوع تانکرها انواع و اشکال مختلفی دارند ازجمله: یدک‌کش هزار لیتری، با شاسی ناودانی 10، و توپی و رینگ و لاستیک نیسان، اکسل دوبل فابریک نیسان، و تانکر با ورق 3 میل گالوانیزه دارای موج گیر و بوشن های خروجی و پمپ مکش جهت انتقال مایع از مخزن به محل استفاده و این تانکر دارای فنرهای مناسب جهت عبور از جاده‌های خاکی و ..... است و همین‌طور مخزن‌های با حجم بالاتر را از شاسی چهارچرخ استفاده می‌کنند

با مخازن پلی اتیلن فرسوده و از بین رفته چه کار کنیم.

مخازن پلی اتیلن نیز مانند همه تجهیزات و و سایل اطراف ما روزی از کارافتاده و غیرقابل مصرف می شوند .در این زمان با این مخازن چه باید کرد؟این مخازن به دلیل حجم بالا معمولا باعث ایجاد مشکل در نگهداری می شوند و کسانی که مخازن کارکرده و فرسوده دارند تمایل دارند هرچه زدوتر از دست آن رها شوند .چیزی که باید مد نظر داشته باشید این هست که مخازن پلی اتیلن فرسود و از بین رفته را هرگز نباید در طبیعت رها کرد.

به دلیل مواد اولیه پلاستیکی و شیمیایی این مخازن ،تجزیه این مخازن بسیار زمانبر خواهد بود .حمل و نقل این مخازن برای فروش به مراکز خرید پلاستیک های ضایعاتی نیز بسیار مشکل می باشد و گاه نیاز به استفاده از وانت و نیسان هست.

 در صورتی که مخازن پلی اتیلن کارکرده و فرسوده دارید در اسرع وقت با ما تماس حاصل فرمایید .ما می توانیم با حضور در محل شما مخزن پلی اتیلن شما را تعمیر کرده و یا در صورتی که قابل تعمیر شدن نباشند با قیمت مناسب از شما خریداری نماییم.

سفارش انواع مخزن پلی اتیلن

جهت سفارش مخازن پلی اتیلن بایستی به دقت کلیه فاکتورهای  و خصوصیات مخزن درخواستی خود را محاسبه کرده و در نهایت ثبت سفارش نمایید.جهت مشاوره برای ثبت سفارش مخزن می توانید با متخصصین این مرکز

مشاوره داشته باشید.موارد لازم جهت ثبت سفارش مخزن پلی اتیلن شامل اندازه مخزن ،ضخامت مخزن ،چندلایه بودن مخزن ، رنگ و سایر خصوصیات می باشد .دقت داشته باشید در صورت ثبت سفارش و شروع پروسه تولید

مخزن هیچ گونه کنسلی یا تغییر در نوع مخزن قابل قبول نمی باشد .

تحویل مخازن پلی اتیلن در محل

مرکز تانکرسازی تهران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مخازن پلی اتیلن در کشور امکان ارسال انواع مخازن سفارشی مشتریان به محل را دارد.مشتریان عزیز در هر نقطه از کشور در صورت سفارش مخزن پلی اتیلن در

هر تعداد و اندازه تنها با ارسال آدرس خود می توانند مخازن خود را دریافت نمایند. هزینه ارسال مخازن به محل به صورت توافقی بین شرکت و مشتری انجام می شود .


تانکر و مخازن ماشینی

برای افزایش عمر تانکر بایستی قبل از استفاده مخزن از دستگاه سندبلانس و مسوارِ کاملاً زنگ‌زدایی شود و پس از شست‌وشو با تینر از رنگ اپوکسی بهداشتی به‌صورت سه دست (150 میکرون) پوشانده شود. در این صورت تمام مخزن‌های هوایی و مخزن‌های ماشینی و همین‌طور تانکر ذخیره‌ی آب آشامیدنی مقاومتشان در برابر زنگ‌زدگی افزایش پیدا می‌کند. این شرکت که سازنده‌ی انواع تانکر و مخازن زمینی و تانکر هوایی و تانکر ماشینی است تمامی محصولات خود را که جهت آب شرب استفاده می‌شود بارنگ اپوکسی و سندبلانس می‌پوشاند و کار خود را ضمانت می‌کند


مخازن حمل اسید

مخازن و تانکرهای حمل اسید انواع مختلفی دارند مخازن پلی‌اتیلن و مخازن استیل ضد اسید دو مورد از مخازنی است که بیشترین استفاده در حمل اسید را دارند. مخازن پلی‌اتیلن در مقالات قبلی به تفضیل توضیح داده شدند. ساخت مخزن ضد اسید با مخزن پلی‌اتیلن به این صورت است که ابتدا مخزن پلی‌اتیلن برای نگهداری اسید ساخته و آماده می‌شود و سپس یک مخزن گالوانیزه مانند روکشی بر روی این مخزن قرار می‌گیرد. دلیل استفاده از روکش فلزی در مخزن اسید این است که بالطبع مخازن حمل اسید بر روی ماشین نصب می‌شوند و مخزن پلی‌اتیلن را نمی‌توان به‌صورت مستقیم بر روی ماشین سوار کرد ازاین‌رو یک روکش فلزی به‌صورت کامل آن را پوشانده و رو آن نصب می‌شود. درواقع این نوع مخزن حمل اسید دو مخزن هستند که مخزن داخلی پلی‌اتیلن که اسید در داخل آن ریخته می‌شود و نگهدارندِ اسید است و مخزن بیرونی که بیشتر نقش روکش را دارد و از نوع فلزی و گالوانیزه هست.

نوع دیگر مخزن حمل اسید مخازن ساخته‌شده با ورق استیل ضد اسید می‌باشند. در مخازن استیل حمل‌کننده اسید همان‌طور که از نام این مخازن پیداست جنس ورق کارشده حتماً بایستی از نوع استیل 316l یا ST37 باشد. مواد اسید خورندگی بالایی دارد و این نوع ورق در مقابل اسید بسیار مقاوم است. در این نوع مخازن برخلاف مخازن نوع پلی‌اتیلن -گالوانیزه حمل اسید، تنها یک مخزن استفاده می‌شود. در تولید مخازن اسید هرگز از ورق‌های گالوانیزه استفاده نمی‌شود.

البته از مخازن استیل برای حمل سایر مایعات نظیر شیر، آب‌لیمو، شربت، روغن و ... نیز استفاده می‌شود.

___________________________________________________________________

روش‌های نوین تانکر سازی و مخزن سازی

پیشرفت علم در صنعت تانکر سازی نیز تأثیر خود را نشان داده و امروزه روش تانکر سازی و مخزن سازی سنتی دیگر جوابگوی نیازهای بازار نیست و صنعتگران تانکر سازی باید به دنبال نوسازی دستگاه‌های خود جهت تولید تانکرهای مقاوم‌تر و بروزتر و مدرن‌تری باشند. با نوسازی دستگاه‌های تانکر سازی درزمینهٔ جوشکاری، قالب‌گیری و برش قطعات شاهد تغییرات شگرف در محصول نهایی خواهید بود.

در ضمن دوستان تانکر ساز و مخزن ساز در صورت نداشتن سرمایه کافی برای خرید دستگاه‌های مزبور می‌توانند قطعات خود را به شرکت تانکر سازی تهران ارسال کرده و هرکدام از مراحل ساخت تانکر موردنیاز مشتری در این مرکز انجام‌شده و تحویل مشتریان خودنمایند.

__________________________________________________________________

استخدام نصاب تانکر و مخزن در تانکر سازی تهران

تانکر سازی تهران درصدد همکاری با تعدادی نصاب تانکر و مخزن در تهران و شهرستان‌ها به‌صورت موردی است. علاقه‌مندان به همکاری می‌توانند با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایند.

______________________________________________________________

کاربرد ورق 316 در تولید تانکر و مخزن

ورق‌های 316 از جنس استیل می‌باشند که در تولید تانکرها و مخازن مورداستفاده قرار می‌گیرد نوع ورق بیشتر برای مصارف شیر استفاده می‌شود. این نوع ورق کاملاً استیل بوده و در مقابل آهن‌ربا چسبندگی ندارد. آلياژ ورق استیل هیچ‌گونه خورندگی ندارد و انواع مواد خورنده و اسیدها از ورق استیل 316 استفاده می‌کنند.

_____________________________________________________________

تفاوت ورق‌های گالوانیزه خارجی و داخلی

ازآنجایی‌که اکثر تانکرها از ورق‌های گالوانیزه تولید می‌شود مشتریان عزیز باید با نوع و کیفیت این ورق‌ها آشنایی داشته باشند. در حال حاضر دو نوع ورق گالوانیزه عمده در بازار داریم به نام ورق گالوانیزه داخلی و ورق گالوانیزه خارجی. ورق گالوانیزه داخلی درواقع همان ورق سیاه st37 هست که پس از آبکاری به‌صورت ورق گالوانیزه داخلی درمی‌آورند. ورق‌های گالوانیزه خارجی کاملاً گالوانیزه بود و به همین دلیل از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به ورق‌های داخلی برخوردار هستند و اکثر ورق‌های گالوانیزه خارجی از کشور آلمان وارد می‌شوند.

_________________________________________________________

پیشینه تانکر سازی و مخزن سازی در ایران

درگذشته‌های نه‌چندان دور مردم برای نگهداری آب از آب‌انبارهای زیرزمینی استفاده می‌کردند این آب‌انبارها مانند تانکرهای بزرگ آب عمل می‌کردند و به دلیل اینکه در زیرزمین بودند آب را خنک و گوارا نگه می‌داشتند. امروزه برای ذخیره آب در مناطق و مکان‌های خاص از تانکرهای هوایی استفاده می‌شود.

__________________________________________________________

تغییر قیمت انواع تانکر

دوستان عزیز به دلیل نوسان مدام قیمت ارز قیمت‌های اعلام‌شده برای انواع تانکر فقط در همان روز اعتبار داشته و در صورت اقدام به خرید در روزهای دیگر باید مجدداً استعلام

قیمت نمایید.

 

__________________________________________________________

تانکر سازی جزو پیچیده‌ترین و مشکل‌ترین صنایع فعال در صنعت است که نیاز به مهارت‌های فراوانی چه مهارت‌های فنی و همچنین مهارت‌های مهندسی و محاسباتی دارد و یک

مجموعه تانکر سازی باید جزئی‌ترین مسائل را هنگام تولید تانکر در نظر بگیرند. ازاین‌رو یک مجموعه تانکر سازی نیازمند کارکنانی باتجربه، تجهیزات مدرن و کار بسیار دقیق و

حساب‌شده است.


_________________________________________________________

مزایای خرید مستقیم از مجموعه تانکر سازی و مخزن سازی تهران

خرید مستقیم از مراکز تانکر سازی راهی به‌صرفه و مطمئن برای خرید این محصول است مراکز تانکر سازی محصولات خود را باقیمت بسیار پایین‌تر از بازار عرضه می‌کنند (به دلیل حذف واسطه)، همچنین در صورت نیاز به تعمیر و نصب و پشتیبانی مراکز تانکر سازی به دلیل داشتن متخصصین این کار بهتر از فروشندگان بازار به شما سرویس‌دهی خواهند کرد.

_____________________________________________________

تانکر سازی تهران آمادگی دارد در صورت نیاز مشتریان عزیز جهت انجام هرگونه مشاوره در مورد سازه‌های فلزی، تانکرهای ماشینی، تانکرهای چرخ‌دار، نصب سردکن

و انواع مخازن تحت‌فشار چه به‌صورت ایستاده و چه به‌صورت افقی مشاوره رایگان ارائه دهد.

______________________________________________________________
فروش انواع تانکرهای زیر پله و شوفاژخانه باقیمت بسیار مناسب به‌صورت نقد و چک

______________________________________________________________

تولید و فروش انواع تانکرهای هوایی، زمین، پلی‌اتیلن و... در تهران باقیمت بسیار مناسب.

تانکر سازی تهران از معتبرترین مراکز تانکر سازی در تهران است. این مرکز تانکر سازی با بیش از 30 سال سابقه درخشان درزمینهٔ تولید و فروش و تعمیر تانکر در تهران و با بهره‌گیری از کارکنانی توانمند و باتجربه و با دارا بودن آخرین تجهیزات روز بازار در خدمت همشهریان عزیز است.

خدمات مرکز تانکر سازی تهران عبارت‌اند از تولید تانکر، فروش تانکر، تعمیرات انواع تانکر و تهیه مواد اولیه جهت تولید تانکر در تهران و شهرستان است.

________________________________________________________________

مرکز تانکر سازی تهران کلیه مواد اولیه خود را از مرغوب‌ترین مواد اولیه موجود در بازار تولید می‌کند و در ساخت و تولید محصولات خود از کلیه استانداردهای جهانی و بین‌المللی تبعیت می‌کند.

______________________________________________________________

خصوصیات تانکرهای مرکز تانکر سازی تهران

مقاومت بالای تانکر

وزن کم

_______________________________________________________________

نقشه فونداسیون تانکر و همچنین نقشه صفحه‌ها و نصب تانکر به عهده مرکز تانکر سازی تهران است

 ______________________________________________________________

دوستان عزیز حمل و تحویل کلیه تانکرهای فروخته‌شده در کلیه مناطق استان تهران به‌صورت رایگان است. در مورد حمل و تحویل تانکر به شهرستان‌ها هزینه حمل‌ونقل به‌صورت توافقی است.

سایر مقالات

برای مشاهده سایر مقالات اینجا کلیک کنید

  • تانکرسازی
  • تولید تانکر
  • تانکرسازان
  • تانکر
  • تولید تانکر
  • تانکر
  • آیتم ۱۱
  • آیتم ۱

بزرگترین تولید کننده انواع مخزن

تولیدکننده و ارائه دهنده انواع مخزن پلی اتیلن

مجموعه مطالب

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مجموعه تانکرسازی و مخزن سازی تهران است.